iPhone 12 kaç sene gider?

• Konuyu başlatan vei
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 315

vei

Attopat
Daha fazla  
Merhaba. PUBG oynayacağım, o da fanla ve sosyal medya kullanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
@vei Android cihazların üst segment modelleri gayet akıcı. O paraya bir S23 düşünürseniz her yönüyle sizi tatmin edecektir. iPhone 12 de ayrıca öyle aman aman akıcı falan değil. Bugün bile gayet yaşını almış seneye hepten iOS 18 ile akıbetini kaybedecek bir model. Dümdüz hiçbir ekstrası yok iPhone 12'nin. Ekran desen 60Hz...

@vei Android cihazların üst segment modelleri gayet akıcı. O paraya bir S23 düşünürseniz her yönüyle sizi tatmin edecektir. iPhone 12 de ayrıca öyle aman aman akıcı falan değil. Bugün bile gayet yaşını almış seneye hepten iOS 18 ile akıbetini kaybedecek bir model. Dümdüz hiçbir ekstrası yok iPhone 12'nin. Ekran desen 60Hz...

Hocam Azerbaycan'da yaşıyorum. 12, S23'ten çok ucuz burada. Hem de 12'nin iOS 19/20 alacak diyordular.

Son düzenleyen: Moderatör:
@vei bütçe sizin tabii hocam ucuzsa düşünün ama iPhone 12 artık bitik bir telefon iOS19-20 alsa da o kadar Bug'larla, pili yeni bile olsa hemen biten bataryayla, bugünden bile daha da ısınan haliyle kullanırsınız o zaman ne diyeyim. Unutmadan kamerası da eh işte bir numarası yok.

@vei bütçe sizin tabii hocam ucuzsa düşünün ama iPhone 12 artık bitik bir telefon iOS19-20 alsa da o kadar Bug'larla, pili yeni bile olsa hemen biten bataryayla, bugünden bile daha da ısınan haliyle kullanırsınız o zaman ne diyeyim. Unutmadan kamerası da eh işte bir numarası yok.
Hocam burda valla android iphoneden pahalı. ne yapacağımı bilmiyorum. Peki siz 13 altı hangi iphone önerirsiniz. 13 miniye bütçem yetiyor.

Hocam burada vallahi Android IPhone'den pahalı. Ne yapacağımı bilmiyorum. Peki siz 13 altı hangi iPhone önerirsiniz. 13 miniye bütçem yetiyor.

Benim önerim bende bundan önce S23+ vardı ama iPhone 13'e geçtim hayatımın en iyi telefonu olabilir 13 mini de annemde var çok iyi batarya konusunda 12 ile aynı hiç fark yok direk 13 mini al geç.

@vei Yani orada fiyatlar ne durumda bilmiyorum tabii şöyle önereyim. 12 Pro önerebilirim. Düz 13'ten daha iyi bir telefon genel anlamda. Düz seri daha ucuzsa tabii ki 13 mini veya düz 13 düşünebilirsiniz. 13 mini, bir iPhone 5-5S hacminde. Şarjı oyun oynayacak birisine asla yetmez. 13 ile 13 mini batarya dışında aynı özelliklere sahip. 12 Pro'nun neden iyi olduğunu açıklayabilirim istersen bütçe yetiyorsa.

@vei yani orada fiyatlar ne durumda bilmiyorum tabii şöyle önereyim. 12 Pro önerebilirim. Düz 13'ten daha iyi bir telefon genel anlamda. Düz seri daha ucuzsa tabii ki 13 mini veya düz 13 düşünebilirsiniz. 13 mini, bir iPhone 5-5s hacminde. Şarjı oyun oynayacak birisine asla yetmez. 13 ile 13 mini batarya dışında aynı özelliklere sahip. 12 Pro'nun neden iyi olduğunu açıklayabilirim istersen bütçe yetiyorsa.

Hocam yanlış bilmiyorsam batarya olarak 13 ile 12 Pro aynı sayılır bence bu durumda bütçe yetiyorsa 13 alınması daha doğru olmaz mı?

Geri
Yukarı