iPhone 12 kaç yıl götürür?

Eğer bu tür bir tatminsizlik yaşama vb. Durumu yoksa konu sahibini o kadar götürebilir. Çevremde 8 yıldır android kullanan insanlar var. Onların bu kadar uzun kullanmasının nedeni Mesaj yazmak fotoğraf çekmek vb. İşler için kullanıyorlar. Yeni telefon aldıklarında sadece kullandıkları kameranın iyileşeceğini biliyorlar.
Durumum var fakat zaten dediğim gibi telefonu basit işler için kullanacağım. Bu dediğim "en az 6 yıl" cümlesi tahminen söylenmiş bir şey. Telefon ne zaman beni tatmin etmezse o zaman değiştiririm.

Durumum var fakat zaten dediğim gibi telefonu basit işler için kullanacağım. Bu dediğim "en az 6 yıl" cümlesi tahminen söylenmiş bir şey. Telefon ne zaman beni tatmin etmezse o zaman değiştiririm.
Aslında İphone 12'de kalitesiz bir telefon değil. Sizi götürmeyeceğini zannetmiyorum.

Telefonu inşallah aralıkta alacağım. Telefonu daha çok şarkı dinlemek, konuşup mesajlaşmak, sosyal medyada gezmek ve fotoğraf çekmek gibi amaçlarla kullanacağım. Çok fazla olmasa da boştayken oyun oynarım. Bu telefon beni ne kadar götürür? (başka telefon önerisi yazmazsanız sevinirim.)

Bir iPhone 6 vardı bizim evde, ilk çıktığı zamanlar Kore'den mi ne gelmişti. Allah'ım neymiş bu, babamdan anneme, annemden anneanneme devroldu telefon. Yalan olmasın, 8-9 yıldır zırh gibi telefon. Daha çok senin ne yaptığına bağlı yani. Ama en normal şekilde düşünecek olursak 6-7 yıl gidersin.

E o şekilde iPhone 7'de, Samsung S7'de götürür. Yaptığın yorumlar çok saçma. Şu an S23, iPhone 14 gibi cihazların yanında kamera bakımından tatmin etmiyor artık, 3-4 yıl içinde de yonga seti bakımından yetersiz kalacak ve güncelleme desteği kesilecek. Demem o ki 3-4 yıl içerisinde her alan için yetersiz kalacak. Son dönemlerde yeni modellerde çok sıçrıyorlar.
Hangi telefon tatmin etmiyor? 14 mü?

Yazılım konusunda Apple iPhone 11'in kapısını tıklatıyor yazılım desteği 3 yıla biter fakat temiz kullanım 6 yıl götürür.

Yeni konular

Geri
Yukarı