iPhone 12 kırılmaz cam takılınca ekran kalitesi düştü

İşim gereği o kadar telefon gördüm ki, sinirlenip duvara fırlatılan mı dersin, arabaya binerken düşürülüp üstünden geçeni mi, yoksa (şaka değikl) 9.kattan aşağı düşürülen telefon mu? Bunlardan birkaçı da şans eseri de olsa sırf ekran koruyucusundan dolayı alabileceği en hafif darbelerle kurtulmuş.

Dedikleriniz doğru tabii ki. Temperli iyidir. Ama benim nano artık kargoda 😄 bir de ben IPhone'umu hiç yere düşürmedim inanır mısınız? :D telefonlarımı hiç düşürmüyorum genel olarak hahaha, bana pek fark etmez. Yine de teşekkürler bundan sonra temperli tercih edeceğim.

Dedikleriniz doğru tabii ki. Temperli iyidir. Ama benim nano artık kargoda 😄 bir de ben IPhone'umu hiç yere düşürmedim inanır mısınız? :D telefonlarımı hiç düşürmüyorum genel olarak hahaha, bana pek fark etmez. Yine de teşekkürler bundan sonra temperli tercih edeceğim.
Her zaman cam kullanmaya özen gösterin hocam. Dediğim gibi kırılır ama her zaman en fazla koruyan ürün camdır. Seramik cam denilen ürün var piyasada. Kırılma çatlama yapmaz diye satarlar evet doğru yapmaz, ama alacağı darbelere çok korumaz. Genelde çizilmelere karşı korur.

Yeni konular

Geri
Yukarı