iPhone 12 mi yoksa yurt dışı iPhone 15 mi?

Hangisi daha mantikli? Eger yurt dışı alirsam actirmadan kullanmayi düşünüyorum.

Yurt dışı cihaz her zaman daha mantıklıdır. Ancak düz seri bir iPhone önermiyorum. Yurt içi dışı fark etmeksizin bugün o paraya alınmaması gereken cihazlar. 15 Pro bakın derim yurt dışı bütçeyi biraz artırın.

Yurt dışı cihaz her zaman daha mantıklıdır. Ancak düz seri bir iPhone önermiyorum. Yurt içi dışı fark etmeksizin bugün o paraya alınmaması gereken cihazlar. 15 Pro bakın derim yurt dışı bütçeyi biraz artırın.
Kayıt olmayınca uğraştırması çok oluyor. Benim tercihim değil en azından,dayanır idare ederim diyorsa kendi bilir tabii. Kesinlikle pro serisi alınır. Düz alınmaz bence de

Kayıt olmayınca uğraştırması çok oluyor. Benim tercihim değil en azından, dayanır idare ederim diyorsa kendi bilir tabii. Kesinlikle Pro serisi alınır. Düz alınmaz bence de

Haklısın hocam herkese göre değil. Aslında şöyle ki şu ara aldığında kapanma olmadan 2025 Ağustosa kadar kullanabilecek. Ondan sonra malum 4 ay 2. bir eski bir iPhone alıp SIM kartı ona takıp yönlendirecek iCloud arama yönlendirme ile zaten yılbaşında tekrar 8 ay hakkı geri gelecek.
Bu yöntemde son 4 ay uğraştırıcı olur derse de konu sahibi arkadaşa önerim eğer bütçe varsa yurt dışından 2 tane alsın. Buradaki bir tanesinin parası anca ediyor zaten. Kapandıkça diğerine geçer kombinine göre kullanır :)

Haklısın hocam herkese göre değil. Aslında şöyle ki şu ara aldığında kapanma olmadan 2025 Ağustosa kadar kullanabilecek. Ondan sonra malum 4 ay 2. bir eski bir iPhone alıp SIM kartı ona takıp yönlendirecek iCloud arama yönlendirme ile zaten yılbaşında tekrar 8 ay hakkı geri gelecek.
Bu yöntemde son 4 ay uğraştırıcı olur derse de konu sahibi arkadaşa önerim eğer bütçe varsa yurt dışından 2 tane alsın. Buradaki bir tanesinin parası anca ediyor zaten. Kapandıkça diğerine geçer kombinine göre kullanır :)
Ben işin içindeyim hocam,biliyorum detayları. Bak elimde de kapalı kutu var bu. Elimde duruyor. Açılmamış 15 pro max 256 GB titanium. Arkadaşıma gittim aldım,taksitle bana ödeyecek. Kendi alamıyordu nakitten. Dedim ben sana alırım,üzülme. Sen bana taksitle verirsin valla dedim😌

Dosya Ekleri

• IMG_0007.jpeg
    IMG_0007.jpeg
    128,7 KB · Görüntüleme: 18
Ben işin içindeyim hocam, biliyorum detayları. Bak elimde de kapalı kutu var bu. Elimde duruyor. Açılmamış 15 Pro Max 256 GB Titanium. Arkadaşıma gittim aldım, taksitle bana ödeyecek. Kendi alamıyordu nakitten. Dedim ben sana alırım, üzülme. Sen bana taksitle verirsin vallahi dedim😌

Cidden taksit olayı iyi olmuş arkadaşınız açısından. İyi yapmışsınız hocam :)

Geri
Yukarı