iPhone 12 mini çok ısınıyor

Malii0770

Hectopat
Daha fazla  
iOS 16.5.1 sürümünü yükledikten sonra ısınma olmaya başladı. Telefon durduk yere sosyal medyada takılırken ısınmaya başlıyor ısınan bölge tam orta kısımlar. Yazılımsal bir sıkıntımı yoksa donanımsal bir sıkıntı mı? Çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 13'te de güncelleme yaptım, ara sıra arama tuşuna basarken veya twitter'da takılma oluyor. Yazılım ile düzeltirler diye düşünüyorum. Rahatsız etmiyor ve ısınma olmuyor ama bende.

Birkaç gün içinde düzelmezse bilgisayarınıza veya ICloud'a yedek alıp cihazı sıfırlar mısınız? Cihaza yeni yazılım kurulduğunda ilk 1 2 gün normalden fazla ısınma ve performansta düşüşler olabiliyor sonrasında düzeliyor.

iOS 16.5.1 sürümünü yükledikten sonra ısınma olmaya başladı. Telefon durduk yere sosyal medyada takılırken ısınmaya başlıyor ısınan bölge tam orta kısımlar. Yazılımsal bir sıkıntımı yoksa donanımsal bir sıkıntı mı? Çözümü var mıdır?

Birkaç gün sonra tekrar bakın ısınma var mı? Telefon güncellendikten sonra arka planda başka işlemler yapar. Her güncellemede durum böyledir. Eğer birkaç gün sonra bitmezse Apple desteğe yazın.

Birkaç gün içinde düzelmezse bilgisayarınıza veya ICloud'a yedek alıp cihazı sıfırlar mısınız? Cihaza yeni yazılım kurulduğunda ilk 1 2 gün normalden fazla ısınma ve performansta düşüşler olabiliyor sonrasında düzeliyor.

Telefonda çok önemli şeylerim yok zaten fotoğraflar videolar orada burada yedekli zaten eğer dediğiniz gibi 1-2 gün sonra düzelmezse direk sıfırlarım.

Birkaç gün sonra tekrar bakın ısınma var mı? Telefon güncellendikten sonra arka planda başka işlemler yapar. Her güncellemede durum böyledir. Eğer birkaç gün sonra bitmezse Apple desteğe yazın.

İlk kez yaşadım bu durumu normalde güncellemelerden sonra sıkıntı yaşamazdım. Neyse bakalım 1-2 gün sonra düzelir inşallah dediğiniz gibi.

Yazılımsal bir sorundur. Yedek alıp dfu mod ile sıfırla.

İlk kez yaşadım bu durumu normalde güncellemelerden sonra sıkıntı yaşamazdım. Neyse bakalım 1-2 gün sonra düzelir inşallah dediğiniz gibi.
iOS 16 biraz değişik bir sürüm. Kimi cihazlarda kısa sürede indeksleme işlemini bitirirken kimi cihazlar da 3-4 gün hatta 1 hafta bile sürebiliyor. iOS 16'nın genel problemi yani. Yazılımsal bir sıkıntı. iOS 16 bunfan sonra da adam olmayacağı için iOS 17 oturup düzgün bir hal alana kadar bu tür problemleri sık sık duymaya devam edeceğiz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı