iPhone 12 Mini mantıklı bir seçim midir?

Kullanıcıların küçük telefon aradığı şu dönemde bırak üzülmeyi insanların daha çok ilgisini bile çekebilirsiniz.
İlgi çekmekten çok aradığım güvenliği ve kullanım rahatlığını sağlasın, başka bir isteğim yok.
Düşük bütçede android tercih edilebilir ama iPhone 12 bütçesinde android tercih etmek akıl karı değil.
S21 var galiba o fiyat bandında?
Evet, değer.

Çoğunlukla iPhone çöp diyenler hiç kullanmamış olanlar.
Iphone 6 ilk çıktığında almıştım, sonrasında anneme verdim o kullanıyor. Hala da taş gibi telefon. Ne yazılımsal problemi var nede farklı bir arızası. Bu nedenle Iphone'ye sıcak bakıyorum.

İlgi çekmekten çok aradığım güvenliği ve kullanım rahatlığını sağlasın, başka bir isteğim yok.

S21 var galiba o fiyat bandında?

Iphone 6 ilk çıktığında almıştım, sonrasında anneme verdim o kullanıyor. Hala da taş gibi telefon. Ne yazılımsal problemi var nede farklı bir arızası. Bu nedenle Iphone'ye sıcak bakıyorum.
Iphone SE niye düşünmüyorsunuz?

Bütçeniz el veriyorsa 12 alın pişman etmez. Dev gibi de değil ve Mini her ne kadar "minnoş" bir telefon olsa da sizin için 12 daha dayanıklı gelir.

Bence Realme 7 Pro al çünkü 35 dk. Lık bir şarj olma süresi var. Ayrıca fiyatı 3500 TL olması lazım. IPhone'lar gereksiz pahalı.

Abimin ısrarı ile Android almak zorunda kaldım SE 2020 almak yerine ve şu an keşke itiraz etseydim de SE 2020 alsaydım diye söylüyorum hep içimden. Şu an Realme 7 Pro kullanıyorum ve gereksiz yere uygulama çökmeleri, always on display açıkken ara sıra ekran kafa yiyor ve açılmıyor. Bunlar ne kadar yazılımsal sorun olsa da insan böyle sıkıntılar yaşamak istemiyor. iOS her zaman daha iyidir.

Abimin ısrarı ile Android almak zorunda kaldım SE 2020 almak yerine ve şu an keşke itiraz etseydim de SE 2020 alsaydım diye söylüyorum hep içimden. Şu an Realme 7 Pro kullanıyorum ve gereksiz yere uygulama çökmeleri, always on display açıkken ara sıra ekran kafa yiyor ve açılmıyor. Bunlar ne kadar yazılımsal sorun olsa da insan böyle sıkıntılar yaşamak istemiyor. iOS her zaman daha iyidir.
Olmaz realme'nin 35 dk şarj süresi var (!)

Reno4 ile çok benzerler acaba onda da olur mu se2 ve bunlar arasında kaldım.

Reno4 ile çok benzerler acaba onda da olur mu se2 ve bunlar arasında kaldım.
Hocam bütçe varsa sıfır almak istiyorsan se ama yine se fiyatlarında temiz ikinci el xr daha mantikli bence, batarya, tasarım vb. için. Android düşünmenize gerek yok bütçe varsa, androidler olk iki sene için güzel olabilir.Sonra bozuyor, rom atıp en fazla 4 sene kullanabiliyorsun.Tanıdığım yeni çıktığı zamanlarda (biraz daha ileri olabilir) 5S almıştı ve telefon 1-2 sene öncesinde bozulmuştu. Arada kaç sene var 5 sene falan.Tek bozulan şey batarya, o da değişiyor. Androidde rom atmazsan 2 seneye telefin elinde kaliyor . Benimki kaldı rom attim şuan sıfır gibi bakalım ne zaman patlak verecek.

Geri
Yukarı