iPhone 12 mini nasıldır?

Bütçe maximum 9000.

1 Senedir İphone 6 ile dolaşıyorum ve telefonda batarya diye bir şey yok dolayısıyla eminim bataryası bana fazlasıyla yetecektir, ayrıca telefona zaten çok uzun süre bakmıyorum. Küçük olması hoşuma gitti, oyun oynamıyorum, film ve dizi de izlemem, ancak Youtube, o yüzden küçük olması benim için hiç sıkıntı değil.
O zaman sizin ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayacaktır hocam. Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Batarya konusunun bu cihazda fazla abartıldığını düşünüyorum. Ben de alırken bu konuda çok çekiniyordum ama 4-5 gündür cihaz bende ve günlük ortalama 7-8 saat ekran süresi görüyorum ki bu bana kalırsa aşırı iyi bir değer bu batarya için. Bu süre içerisinde günlük 1-1.5 saat Pokemon GO ve YouTube, Netflix gibi video uygulamalarıyla sosyal medya uygulamaları yer alıyor. Bana kalırsa uzun süreler oyun oynamayacak her insanı fazlasıyla tatmin edecek bir cihaz.

Batarya konusunun bu cihazda fazla abartıldığını düşünüyorum. Ben de alırken bu konuda çok çekiniyordum ama 4-5 gündür cihaz bende ve günlük ortalama 7-8 saat ekran süresi görüyorum ki bu bana kalırsa aşırı iyi bir değer bu batarya için. Bu süre içerisinde günlük 1-1.5 saat Pokemon GO ve YouTube, Netflix gibi video uygulamalarıyla sosyal medya uygulamaları yer alıyor. Bana kalırsa uzun süreler oyun oynamayacak her insanı fazlasıyla tatmin edecek bir cihaz.
Telefonda outlook,word,excel,powerpoint'i ilk açarken bir yazı çıkıyor ekranda o neden yarım çkıyor? İphone 12'de denedim sorun yok neden minide oyle. Başka programlarda oyle mi ?

Telefonda outlook,word,excel,powerpoint'i ilk açarken bir yazı çıkıyor ekranda o neden yarım çkıyor? İphone 12'de denedim sorun yok neden minide oyle. Başka programlarda oyle mi ?
Neden doğrudan bana sorduğunuzu anlamamakla birlikte eğer konuyla ilgili ekran görüntüsü vs. atarsanız yardımcı olmaya çalışayım.

Almayı düşünüyorum 11 ve 12 mini arasında kaldım. Şarjdan memnun musun ekran süresi şu an ne kadar detaylı bir şekilde deneyimini anlatırsan müteşekkil olurum.

Almayı düşünüyorum 11 ve 12 mini arasında kaldım. Şarjdan memnun musun ekran süresi şu an ne kadar detaylı bir şekilde deneyimini anlatırsan müteşekkil olurum.
Selamlar, aşağıda son 10 günkü pil ve ekran sürelerini inceleyebilirsiniz. Evden çalışan birisiyim ve telefon sürekli elimde oluyor genellikle, verilere bakıldığında yalnızca 4 gün, gün içerisinde birden fazla şarja takmışım. O günlerde de çalışırken Pokemon GO önümde hep açık duruyordu. En tutarlı günlük sonuç 15 Mayıs günü gibi görünüyor, görselde sağdan dördüncü bar. Orada yaklaşık %97-98'lik bir şarj ile 6 saat ekran süresi almışım. Son 10 günkü pil kullanımı oranları ise şu şekilde: Pokemon GO %47, Reddit %12, Instagram %12, Safari %8, WhatsApp %7, Twitter %5. Yaklaşık %50'sinin oyuna gittiğini düşünürsek ortalama 7 saat gayet iyi diyebiliriz. Son 24 saat için konuşursak şuan 4.5 saatlik ekran süresi ile %58 şarjım duruyor, fakat gece 3'te şarja takmışım, yani o 3 saat içerisindeki kullanım verisini de hesaba katmak gerekiyor, o yüzden son 10 güne bakmak daha tutarlı olur diye düşünüyorum.

8693635e-3194-4c3f-a96e-211f826b3323.jpg

Selam, aşağıda son 10 günkü pil ve ekran sürelerini inceleyebilirsiniz. Evden çalışan birisiyim ve telefon sürekli elimde oluyor genellikle, verilere bakıldığında yalnızca 4 gün, gün içerisinde birden fazla şarja takmışım. O günlerde de çalışırken Pokemon GO önümde hep açık duruyordu. En tutarlı günlük sonuç 15 Mayıs günü gibi görünüyor, görselde sağdan dördüncü bar. Orada yaklaşık %97-98'lik bir şarj ile 6 saat ekran süresi almışım. Son 10 günkü pil kullanımı oranları ise şu şekilde: Pokemon GO %47, Reddit %12, Instagram %12, Safari %8, WhatsApp %7, Twitter %5. yaklaşık %50'sinin oyuna gittiğini düşünürsek ortalama 7 saat gayet iyi diyebiliriz. Son 24 saat için konuşursak şu an 4.5 saatlik ekran süresi ile %58 şarjım duruyor, fakat gece 3'te şarja takmışım, yani o 3 saat içerisindeki kullanım verisini de hesaba katmak gerekiyor, o yüzden son 10 güne bakmak daha tutarlı olur diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1391755

Çok teşekkür ederim muhtemelen iPhone 12 mini alacağım.

insanların abarttığı kadar kötü bir batarya süresi yok oyun oynamazsanız 1 günü kolaylıkla çıkarıyor onun dışında da çıktığından beri sahibim ve bir gün bile "keşke normal 12 alsaymışım " demeden kullanıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı