iPhone 12 Mini vs Samsung S22

blntsrts

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 7-8 yıldır iPhone 6 kullanıyorum. Artık telefonu değiştirmek istiyorum. Bu kadar uzun zaman iPhone kullanınca Android almaya çekinir oldum. Sizce hangisini seçmeliyim bu fiyatlarda? Tavsiyeleriniz nelerdir?

Yaklaşık 7-8 yıldır iPhone 6 kullanıyorum. Artık telefonu değiştirmek istiyorum. Bu kadar uzun zaman iPhone kullanınca Android almaya çekinir oldum. Sizce hangisini seçmeliyim bu fiyatlarda? Tavsiyeleriniz nelerdir?
Kucuk ekran sevmiyorsaniz 12 Mini'ye bulasmayin paraniz heba olmasin. Derseniz "sorun degil", o zaman iPhone oneririm. IOS kalitesi baskadir, tavsiyem bu yonde.

Valla ben kendimi bildim bileli iphone kullanıyorum. İphone 11 Falan desen s22 derdim ama net 12 daha iyi bence. Ama ben bir daha asla İPhone almam.

Bu forumun kitlesi neden Android fanboyluğu yapıyor bilgim yok ama 5-6 yıl kasmadan kullanıyım derseniz Iphone 12, 3 yıl kullanıp uygulama geçişlerinde kasayım derseniz S22'de alabilirsiniz. Bu biraz kendinize saygınızla alakalı.

Bu forumun kitlesi neden Android fanboyluğu yapıyor bilgim yok ama 5-6 yıl kasmadan kullanıyım derseniz Iphone 12, 3 yıl kullanıp uygulama geçişlerinde kasayım derseniz S22'de alabilirsiniz.
Android fanboyluğuyla olayın alakası yok. Bilip bilmeden böyle demeyin. Kendim de 12 Pro kullanıyorum. Amiral gemisi bir cihazı stabilitesi, normal bir Android gibi değil. S22 3 yıl sonrada kasmaz. S3 döneminden kalma safsataları dile getirmek anlamsız. Gelip 8 Plus, S22 ile bir tutuyor mevzu bu. 12 önerdiniz diye kimse size bir şey diyemez ama çıkıp bunun gibi saçma sapan mesajlar atıp kimseyi yanlış yönlendirmeye hakkı yok. Burada Android değil, Apple fanboyluğu durumu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı