iPhone 12 Mini vs Samsung S22

Oturup işsiz gibi tekrar PUBG giriş anı aramayacağım ama sıfır alınan s20 fe kuvvetle muhtemelen birkaç aya gerçek yüzünü göstermeye başlar.
Hodri meydan hiçbir şekilde de bir sorun yaratmaz. Bilmediğin şeyler hakkında asılsız ithamlarda bulunma. Daha telefonlar hakkında en ufak bilginiz yok gelmiş başkalarına ders veriyorsunuz. Bir de yetmiyor karşıdaki de fanboy diyorsun en büyük fanboyluğu da sen yapıyorsun halbuki. S20 FE birkaç aya kasar diyen biri zerre telefonlardan anlamıyordur.

Son düzenleme:
Cevaplar için teşekkürler. Oyun oynayacağımı pek zannetmiyorum. Küçüklükte sorun olmaz iPhone 6'dan geçiş yapacağım. Kafamı kurcalayan şu iPhone bana 7-8 sene gitti neredeyse. Samsung'dan da benzer verim alınır mı acaba?

Cevaplar için teşekkürler. Oyun oynayacağımı pek zannetmiyorum. Küçüklükte sorun olmaz iPhone 6'dan geçiş yapacağım. Kafamı kurcalayan şu iPhone bana 7-8 sene gitti neredeyse. Samsung'dan da benzer verim alınır mı acaba?
Zaten küçük ekran seviyorsan 12 Mini alınabilir. Sana boyutu yabancı gelmez.

Güzel fiyatmış hocam nasıl o fiyata buldunuz? Mağazaya gidince mi kıyak yaptılar ve hangi mağazaydı.
Stokta hiçbir yerde kalmadığını söylediler. Ellerindeki tek kalanı da güncellenmemiş fiyattan satıyorlardı ben aldım Teknosadan.

Zaten küçük ekran seviyorsan 12 Mini alınabilir. Sana boyutu yabancı gelmez.
13 mini aldım hocam gayet hoşuma gitti.

Geri
Yukarı