iPhone 12 pili nasıl?

enesaygul07

Decapat
Daha fazla  
Meslek
PC Hırsızı
iPhone 12 pilinin IP11 modeline göre daha kötü olduğunu duydum.
Hatta birkaç yerde sırf pili için telefonu değiştirecek insanların yorumlarını okudum.
iPhone12 pil genel kullanım vb ile ilgili bilgisi olanlar ve kullanan arkadaşlar varsa.
Yardimci olabilir misiniz?
Teşekkürler.

Hatta birkaç yerde sırf pili için telefonu değiştirecek insanların yorumlarını okudum.
iPhone12 pil genel kullanım vb ile ilgili bilgisi olanlar ve kullanan arkadaşlar varsa.
Teşekkürler.
Ben se 3 kullanıyorum onun bile pili yetiyor bana yatarken de şarja takıyorum rahat götürüyor. Eğer kafanı kaldırmadan telefona bakıyorsan sıkıntı biraz yetmez.

Ben se 3 kullanıyorum onun bile pili yetiyor bana yatarken de şarja takıyorum rahat götürüyor. Eğer kafanı kaldırmadan telefona bakıyorsan sıkıntı biraz yetmez.
Kullanım tarzına bağlı tabi.

Bende 12 kullanıyorum, aktif bir şekilde takılırsan 6 - 7 saat gider. Batarya konusunda iyi değil fakat diğer özellikleri gayet iyi.

Bende 12 kullanıyorum, aktif bir şekilde takılırsan 6 - 7 saat gider. Batarya konusunda iyi değil fakat diğer özellikleri gayet iyi.

Anladım hocam bataryayı sizden de bir iki kötüleyen olsaydı sırf batarya bir tik daha iyi diye 11e yönelecektim.
Teşekkürler

Günlük kullanımda ortalama 7 saat gidiyor diyebilirim. Bu sürenin uzayıp kısalması kullanımınıza bağlı.
Teşekkürler

Bataryasını beğenmiyorum çok hızlı şarj bitiyor.

Kullanım tarzına bağlı tabi.
Teşekkürler

Hocam 2.el 64 GB 12 alsam hafıza yeter mi 128 mi almam iyi olur?
Daha once hiç 2.el cihaz almadım içime de pek sinmiyor ve sırf sıfır diye de 11 alasım gelmiyor.
Acaba ne önerirsiniz?

Temiz 12 bulursanız alınır ve 64 GB genel kullanıcı için yeterlidir. Çok fotoğraf/Video çekiyorsanız iCloud ile çözebilirsiniz. Fazla program yükleyeceksenizde 128 GB gerekebilir.

Teşekkürler.

iPhone 12'nin pili 11'den daha iyi ama genel olarak batarya performansı ortalama.

Geri
Yukarı