iPhone 12 Pro Max hala alınır mı?

Enverist Pasha

Femtopat
Daha fazla  
Birkaç araştırma sonucu bulduğum sonuçlarda yurt dışından getirilen iPhone 12 Pro Max'in 20.000 TL bandında gezdiğini gördüm, sizce fiyatına değer mi? IMEI ile alakalı bir sorunum yok 4 ay hatsız kullansam da olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır kullanılır. Konu ile alakalı olarak benim de sormak istediğim birkaç soru var. Ben de bu şekilde iPhone getirtmek istiyorum. 4 ay fiziksel SIM ve 4 ay e SIM nasıl kullanabilirim? 4 ay dolmadan e SIM'e mi geçmem gerekiyor? Ve e SIM'e geçme her operatörde oluyor mu, oluyorsa nasıl oluyor? Son olarak 1 yıl geçtikten sonra hattı tekrar takıp aynı şekilde kullanabilir miyim?

Birkaç araştırma sonucu bulduğum sonuçlarda yurt dışından getirilen iPhone 12 Pro Max'in 20.000 TL bandında gezdiğini gördüm, sizce fiyatına değer mi? IMEI ile alakalı bir sorunum yok 4 ay hatsız kullansam da olur.

Fiyatına değer. Kamera, kasa, batarya ve performansı halen yeterli ve iş görür düzeyde. Özellikle kamerada düz seri 13 ve 14'ten de iyi.

Son düzenleme:
20K'ya hayatta almam bir de yurt dışı ürünüyle mi uğraşacağım. O paralara gider nothing 2A veya en kötü S23 FE alırım.

Nothing Phone 2A özellik bakımından zayıf telefon ve o parayı hak etmiyor bence nothing Phone 1 çok daha mantıklı 👍

Duyduğum kadarıyla Zoom 2X miş ki nothing Phone 1 20X Zoom 2 nere 20 nere?

1'i Teknosa'da inceledim parasının her kuruşunu veriyor malzeme kalitesi bildiğin Apple akıcılık kamera S24 ve iPhone 15 ayarında 👍

2A asla kötülemiyorum ama 21.000₺'lik telefon değil 256 GB 17.000₺ olsa daha iyi olur 👍

Kaldı ki 17.000₺ olsa dahi Honor 90 kamerada nothing Phone 2A yı ezer geçer 👍

Güncel olarak 12 Pro Max kullanıyorum eski bir cihaz zaten ilk çıktığı zamandan beridir bende. Hiçbir sıkıntı yaşamazsın S23 fe ve Nothing 2 den daha güçlü bir cihaz. Eski bir android kullanıcısı olarak çok rahat söyleyebilirim ki iPhone'ye geçtiğim günden beri iyi ki geçmişim diyorum.

Alınır kullanılır. Konu ile alakalı olarak benim de sormak istediğim birkaç soru var. Ben de bu şekilde iPhone getirtmek istiyorum. 4 ay fiziksel SIM ve 4 ay e SIM nasıl kullanabilirim? 4 ay dolmadan e SIM'e mi geçmem gerekiyor? Ve e SIM'e geçme her operatörde oluyor mu, oluyorsa nasıl oluyor? Son olarak 1 yıl geçtikten sonra hattı tekrar takıp aynı şekilde kullanabilir miyim?

Benim bildiğim 4 ay fiziksel simi kullandıktan sonra hattını esim e geçirip bir 4 ay daha kullanabildiğin bunun için belirli bir ücret ödemek gerekiyor ama ucuzdu diye hatırlıyorum senenin geri kalan 4 ayını da ya farklı bir telefona hat takarak kullanabilirsin ya da Turkcell VINN alıp kullanabilirsin.

Güncel olarak 12 Pro Max kullanıyorum eski bir cihaz zaten ilk çıktığı zamandan beridir bende. Hiçbir sıkıntı yaşamazsın S23 fe ve Nothing 2 den daha güçlü bir cihaz. Eski bir android kullanıcısı olarak çok rahat söyleyebilirim ki iPhone'ye geçtiğim günden beri iyi ki geçmişim diyorum.
Açıkçası bende bir yenilik olması için, daha optimize bir işletim sistemi kullanmak için ve daha iyi bir kamera için IPhone'ye geçmeyi düşünüyorum kamera hakkındaki deneyimlerin nasıl Android'e göre?

S23 FE almanız bence daha iyi olur hocam, ama illaki iPhone olacaksa alınır.

Teşekkürler.

20k Türkiye garantili sıfır olsa bile alınmaz.

Neden?

Fiyatına değer. Kamera, kasa, batarya ve performansı halen yeterli ve iş görür düzeyde. Özellikle kamerada düz seri 13 ve 14'ten de iyi.

Batarya ve kamera dışında bir beklentim yok 4 5 yıl götürür mü?

Geri
Yukarı