iPhone 12 Pro Max hala alınır mı?

Benim bildiğim 4 ay fiziksel simi kullandıktan sonra hattını esim e geçirip bir 4 ay daha kullanabildiğin bunun için belirli bir ücret ödemek gerekiyor ama ucuzdu diye hatırlıyorum senenin geri kalan 4 ayını da ya farklı bir telefona hat takarak kullanabilirsin ya da Turkcell VINN alıp kullanabilirsin.

Açıkçası bende bir yenilik olması için, daha optimize bir işletim sistemi kullanmak için ve daha iyi bir kamera için IPhone'ye geçmeyi düşünüyorum kamera hakkındaki deneyimlerin nasıl Android'e göre?

Teşekkürler.

Neden?

Batarya ve kamera dışında bir beklentim yok 4 5 yıl götürür mü?
Çok rahat götürür. 2 yıl güncelleme desteği de var zaten

Nothing Phone 2A özellik bakımından zayıf telefon ve o parayı hak etmiyor bence nothing Phone 1 çok daha mantıklı 👍

Duyduğum kadarıyla Zoom 2X miş ki nothing Phone 1 20X Zoom 2 nere 20 nere?

1'i Teknosa'da inceledim parasının her kuruşunu veriyor malzeme kalitesi bildiğin Apple akıcılık kamera S24 ve iPhone 15 ayarında 👍

2A asla kötülemiyorum ama 21.000₺'lik telefon değil 256 GB 17.000₺ olsa daha iyi olur 👍

Kaldı ki 17.000₺ olsa dahi Honor 90 kamerada nothing Phone 2A yı ezer geçer 👍

Her şey kamera değil ki. Çok akıcı ve hızlı bir arayüzü var, tasarımı iyi, bloatware yok ve inanılmaz bir batarya performansı var. 1000 pil devrinde en az yüzde 90 pil sağlığı sağladıklarını da belirttiler. Ekranı da iyi. Kamera’da kaç kişi zoom yapıyor ki hayatımda 1 kere zoom yapıp fotoğraf çekme ihtiyacım olmadı. Dün de kamera performansıyla alakalı güncelleme aldı.

Her şey kamera değil ki. Çok akıcı ve hızlı bir arayüzü var, tasarımı iyi, bloatware yok ve inanılmaz bir batarya performansı var. 1000 pil devrinde en az yüzde 90 pil sağlığı sağladıklarını da belirttiler. Ekranı da iyi. Kamera'da kaç kişi Zoom yapıyor ki hayatımda 1 kere Zoom yapıp fotoğraf çekme ihtiyacım olmadı. Dün de kamera performansıyla alakalı güncelleme aldı.

Deneyimlediysen ön kamerası nasıl pastel boya gibi mi?

Bilirsin Xiaomi bu ön kamerada rezalet.

Nothing Phone ön kamerada S21 serisini aratır mı? Veya S21 serisine yakın mı Ultra hariç?

Deneyimlediysen ön kamerası nasıl pastel boya gibi mi?

Bilirsin Xiaomi bu ön kamerada rezalet.

Nothing Phone ön kamerada S21 serisini aratır mı? Veya S21 serisine yakın mı Ultra hariç?

Yok pastel gibi değil tam tersi Pixel serisi gibi doğala daha yakın. Pixel 7a ile yakın bir ön kamera performansı var yani ortalamanın üzerinde diyebilirim Xiaomi’ler gibi değil. S21 serisinin ön kamera performansını bilmediğim için bir şey diyemeyeceğim.

Yok pastel gibi değil tam tersi Pixel serisi gibi doğala daha yakın. Pixel 7A ile yakın bir ön kamera performansı var yani ortalamanın üzerinde diyebilirim Xiaomi'ler gibi değil. S21 serisinin ön kamera performansını bilmediğim için bir şey diyemeyeceğim.

Örnek vereyim attığım fotoğrafı S21FE ile çektim.

Sakallara bakarsan tel tel görünüyor. Bunu Redmi Note 11 Pro Plus ile çektiğimde hatta biraderimin Note 13 Pro Plus ile çektiğimde de sakal olan yer tel tel değil kara bir yer olarak görünüyor neredeyse.

Diğer fotoğraf ise Redmi Note 11 Pro Plus ile çektim aradaki farka bak, S21 FE'de sakallar nasıl görünüyor. Gerçi kirli sakal ama farka bak.

Nothing Phone 2A nasıl bunların yanında S21 FE gibi mi yoksa Redmi Note 11 Pro Plus gibi mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20240320_114933.jpg
    IMG_20240320_114933.jpg
    173,7 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_20240320_120223.jpg
    IMG_20240320_120223.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç araştırma sonucu bulduğum sonuçlarda yurt dışından getirilen iPhone 12 Pro Max'in 20.000 TL bandında gezdiğini gördüm, sizce fiyatına değer mi? IMEI ile alakalı bir sorunum yok 4 ay hatsız kullansam da olur.
Yurt dışı ürünleri çok daha ucuza bulabilirsin.

Geri
Yukarı