iPhone 12 Pro Max pil sağlığı %96 oldu

• Konuyu başlatan Silinen üye 266150
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 4B
S

Silinen üye 266150

Ziyaretçi
Telefonumu yaklaşık 8 buçuk ay önce aldım dostlar. Bu değerin düşeceğini biliyorum zaten sürekli %100'de kalması anormal olur. Ancak 8 buçuk ay gibi bir sürede pil sağlığımın 4-5 arası azalması doğal mı? 20-80 arası şarj döngüsü yapmaya çalışıyorum. Genelde çok oyun oynamam ama gün içerisinde aktif bir ekran sürem olduğunu söyleyebiliriz. Yaklaşık olarak benimle aynı süredir kullanan arkadaşların pil sağlığı ne durumda öğrenmek istedim. Eklemeyi unutmuşum bu arada güncel pil sağlığım 96.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık olarak benimle aynı süredir kullanan arkadaşların pil sağlığı ne durumda öğrenmek istedim. Eklemeyi unutmuşum bu arada güncel pil sağlığım 96.
E34B5BC5-681A-46C9-B5FB-2A2A006FC185.jpeg
iPhone 12 Pro var bende de. 10-12 aydır kullanıyorum. 1 aydan beri 5w ile şarj ediyorum.

Telefonumu yaklaşık 8 buçuk ay önce aldım dostlar. Bu değerin düşeceğini biliyorum zaten sürekli %100'de kalması anormal olur. Ancak 8 buçuk ay gibi bir sürede pil sağlığımın 4-5 arası azalması doğal mı? 20-80 arası şarj döngüsü yapmaya çalışıyorum. Genelde çok oyun oynamam ama gün içerisinde aktif bir ekran sürem olduğunu söyleyebiliriz. Yaklaşık olarak benimle aynı süredir kullanan arkadaşların pil sağlığı ne durumda öğrenmek istedim. Eklemeyi unutmuşum bu arada güncel pil sağlığım 96.
Bende iphone 12 var sizin gibi 20-80 sarj döngüsünü uyguluyorum çok temiz bakıyorum telefona fakat 4 ayda 7 düştü. Babamda iphone 11 var o hiç dikkat etmez 1.5 yılı geçti alalı hala 97 pil sağlığı ben anlamadım.
Ama sizinki gayet normal.
Eki Görüntüle 1278069
iPhone 12 Pro var bende de. 10-12 aydır kullanıyorum. 1 aydan beri 5w ile şarj ediyorum.
Bazı yerlerde görüyorum 5 waat sarj adaptörü kullanınca pil sağlığı düşmüyor diye sizce doğru mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı