iPhone 12 Pro Max (yurt dışı) vs iPhone 14 Plus (yurt dışı)

14 Pus alırdım ben olsam. 13 Pro max'teki A15 çip ile geliyor. Batarya kapasitesi daha yüksek ve çipten dolayı iyi bir güç tüketimine sahip. Ekran süresinde 12 pro max'e göre çok fark ettirir. Kamera olarak fark yok. 14 Plus'un ana kamerası aynı veya biraz daha iyi olması lazım. Ekstra telefoto kamerası için çok daha fazla ekran süresi ve A15 çipten vazgeçmezdim.

14 pus alırdım ben olsam. 13 Pro Max'teki A15 çip ile geliyor. Batarya kapasitesi daha yüksek ve çipten dolayı iyi bir güç tüketimine sahip. Ekran süresinde 12 Pro Max'e göre çok fark ettirir. Kamera olarak fark yok. 14 Plus'un ana kamerası aynı veya biraz daha iyi olması lazım. Ekstra telefoto kamerası için çok daha fazla ekran süresi ve A15 çipten vazgeçmezdim.

Teşekkürler hocam 14 Plus almayı düşünüyorum yorumlarınızdan sonra.

Batarya süresi beni 12 Pro Max da idare edebilir ama 14 Plus'la arasında çok fark var mı hocam.

Bir de şöyle not ekleyeyim 12 Pro Max 512 GB 14 Plus 128 GB.

O Kadar'a bütçe yetmiyor hocam maalesef.

Batarya konusunda 14 Plus ile 12 Pro Max arasında çok fark var. Bataryadan çok büyük beklentin varsa 14 Plus almalısın ama batarya günü çıkarsın çok iyi olmasına gerek yok benim için profesyonel kamera deneyimi önemli diyorsan 12 Pro Max almanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı