iPhone 12 vs 13

Bahsettiğin farklar dağlar kadar olmayabilir ancak telefon değişmek için bile en önemli faktörler.

Şu anki kullandığım telefon Samsung ve vadesini dolduralı uzun süre oldu. Her halukarda benim için devrim niteliğinde olacak. 13'ün kamerasında 12'nin Pro serisinde olduğu gibi lensi duruma göre hareket ettiren bir mekanizma gibi bir şey varmış. Böyle ayrıntılardan dolayı 13 daha mantıklı gelmiyor değil.

Şu anki kullandığım telefon Samsung ve vadesini dolduralı uzun süre oldu. Her halukarda benim için devrim niteliğinde olacak. 13'ün kamerasında 12'nin Pro serisinde olduğu gibi lensi duruma göre hareket ettiren bir mekanizma gibi bir şey varmış. Böyle ayrıntılardan dolayı 13 daha mantıklı gelmiyor değil.

Açıkçası her iki işlemci de yıllarca çerez niyetine götürür. Benim XR 4 yıldır kullanım halinde. Hala en az 4 sene rahat gideceğine eminim. 12 ile 13'de aşırı bir fark görmezsin belki ama bahsettiğin özellikler basit şeyler değil. Kaldı ki o bütçelere çıkıldıysa 1 2 de verilmeli diye düşünüyorum :) Ek olarak XR böyle gidiyor ise 13'ü sen varsay :)

Geri
Yukarı