iPhone 12 vs 13

BERKE.KAAN

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, iPhone 12 mi 13 mü şu an iksinin arasında 10 bin TL gibi bir fiyat farkı var.

12 alsam hem oyun hem günlük kullanım için tatmin eder mi? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 12'nin ömrü bitti artık. Minimum alınması gereken iPhone 13'tür. Yoksa iPhone hiç alınmamalıdır. Ben sağlam bir seri iPhone'a geçemeyeceğim için şuandan dolayı,Samsung s22 alma kararı aldım mesela.

iPhone 12'nin ömrü bitti artık. Minimum alınması gereken iPhone 13'tür. Yoksa iPhone hiç alınmamalıdır. Ben sağlam bir seri iPhone'a geçemeyeceğim için şuandan dolayı,Samsung s22 alma kararı aldım mesela.
İphone XR'ın bu sene de güncelleme alacağını düşünürsek 3 yıl daha ömrü var.

Hocam 12 ile 13 aradında pek fark yok batarya ve işlemci var işlemci çekirdekleri felan ikisinde de aynı kamera dizaynı farklı bi kamera özelikleri de hemen hemen aynı yani aradaki 10k fiyat farkına değer mi sizce şuan infinix note 30 kullanıyorum bundan önce 7 plus kullandım telefon cidden çok güzel di oyunlarda felan grafik kalitesi şuan kullandıgım telefondan daha iyidi yani hocam Android tabanlı bir cihaz almak pek istemiyorum yani optimizasyon sorunları felan olduğnu duydum ve kullandığım Android tabanlı cihazların bir çogunda ana ekranda takılmalar felan oluyordu yani iphone 12 13 arasında gidip geliyorum ama aradaki 10k fiyat farkına değecek birşey varmı bilmiyorum.

Apple cihaz alma kararınız kesinse ve sıfır istiyorsanız bütçeniz neye yetiyorsa onu alın. İkisi arasından 13 daha iyi olur tabi.
Teşekkürler

Geri
Yukarı