iPhone 12 vs masaüstü sistem

Hocam eğer Valorant CS:GO tarzı Online oyunlar oynuyorsanız laptopunuz sizin için yeterli olabilir ama ekran kartı gerektiren oyunlar oynuyorsanız ve render falan yapıyorsunuz PC alın. Telefonunuz size yetiyorsa iPhone 12'ye çok da gerek yok zaten

Laptopu var ama PC de ne yapacağına bağlı tabii ki.

Sadece oyın oynamak için laptopum genel işlerimi rahatlıkla yapıyor csgo falan oynadığım oluyor oda 200FPS arası alıyorum oynamak istediğim diğer büyük oyunları da xboxumdan oynuyorum fakat tabii ki de bir bilgisayar rahatlığı olmuyor ( klavye mıuse takıp kynanabilen Xbox oyunları haricinde) telefon olarak kullandığım telefonumdan memnunum fakat IOS'a çok meraklıyım.
PC toplamakta çok mantıklı geliyor iPhone almakta ne yapacağımı bilmiyorum şu anlık.

Şu anki telefonunda sorun yoksa PC topla bence.

Şu anki durumumda hem bilgisayar(oyun oynama konusunda) Xbox'um ve laptopum olduğu için bir ihtiyacım yok ve aslına bakarsak telefonumdanda Android olmasına rağmen memnunum sadece şu an harcayabileceğim bir gelirim olduğu için ikisi arasında kaldım. Bir yandan baktığımda evet telefonum var ve daha iyisine çok bir ihtiyacım yok fakat bir yandanda bilgisayarada ihtiyacım yok hem laptopum hem Xbox'um olduğu için. Bu yüzden çok fazla ikisi arasında kaldım. Bilgisayarmı toplamalıyım yoksa iPhone mu almalıyım diye...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı