iPhone 12 vs S23

Bugün karşıma bir opsiyon daha çıktı. Güvenilir bir yerden ucuz fiyata yurt dışı S23 Ultra buldum. S23'ten daha ucuza geliyor bana, fakat IMEI çaktırma konusunda kaygılarım var şu an için iPhone 12 opsiyonu devre dışı S23 yurtiçiyle S23 Ultra yurt dışı arasındayım. Sanırım birkaç gün bu kararsızlığı yaşayacağım :D

Risk al bence S23 Ultra al.

Bugün karşıma bir opsiyon daha çıktı. Güvenilir bir yerden ucuz fiyata yurt dışı S23 Ultra buldum. S23'ten daha ucuza geliyor bana, fakat IMEI çaktırma konusunda kaygılarım var şu an için iPhone 12 opsiyonu devre dışı S23 yurtiçiyle S23 Ultra yurt dışı arasındayım. Sanırım birkaç gün bu kararsızlığı yaşayacağım :D

IMEI çak S23Ultra'yı seç derim.

Konuda Geekbench 6 skoru atip A14, 8 Gen 2'den daha guclu diyenler olmus fakat o baz aldiginiz Geekbench 6, SPEC'i ellemiyor bile, skorlar nerdeyse yalan gibi, GB 5 gibi butun cekirdekleri teker teker %100 yuke sokmak yerine butun cekirdekleri ayni anda calistirip daha az yuke sokuyor. Editorlerin baz aldigi Geekbench 5'e bakin, 8 Gen 2 5200 MC alirken, A16 5600 MC aliyor, A14 ise 4300 MC almis. GPU'ya deginmiyorum bile, 8 Gen 2 %90 daha guclu bu modulde. Ayrica coklu cekirdek, tekli cekirdekliden daha onemlidir.

Tartismaya kapali bir bicimde S23.

IMEI kayıt ücreti S23 ile aynı gibi. :) kolay bir yolu varsa da bilmiyorum.

Arada 5K fiyat farkı var. iPhone 12 alın fiyat farkına değmez.

Evet beğenmeyen arkadaşlar aradaki fiyat farkına değmez.

Eki Görüntüle 2124101

Eki Görüntüle 2124102

Burada önemli olan Android mi iOS mu sevdiğiniz. Android seviyorsanız 5K farkı ödeyip S23 alabilirsiniz.

Geekbench'in iOS cihazlarda gereksiz fazla puan verdiğini bilmiyorsun sanırım. 3D Mark fizik testlerinde suratına tükürür S23. Her türlü S23 alır, telefona yatırım yapmak sığca bir şey bence. Gerek yok. S23 alırdım, premiumu hissede hissede kullanırdım.

Geekbench'in iOS cihazlarda gereksiz fazla puan verdiğini bilmiyorsun sanırım. 3D mark fizik testlerinde suratına tükürür s23. her türlü S23 alır, telefona yatırım yapmak sığca bir şey bence. Gerek yok. S23 alırdım, premiumu hissede hissede kullanırdım.

Geekbench 6'nın iOS cihazlarda gereksiz fazla puan verdiğini sallıyorsun sanırım? Nereden çıkardın bu durumu?

Geekbench 6'nın iOS cihazlarda gereksiz fazla puan verdiğini sallıyorsun sanırım? Nereden çıkardın bu durumu?
8 Gen 2 ciktiginda 14 Pro’lara 900 puan eklediler. Geekbench 5’te 16W yakip, A17’yi gecen 8 Gen 4, Geekbench 6’da 11W yakip A17’nin gerisinde kaliyor. D9300 gibi SoC’lar icin de benzer durum gecerli. Geekbench 6 su gibi, SPEC ve sistem kutuphanelerini kullanmiyor. Umarim ikna olmussunuzdur.

Geri
Yukarı