iPhone 12 vs Samsung S21

Teknocanavar

Centipat
Daha fazla  
Anneme telefon almayı düşünüyoruz. Kendisi fotoğraf çekmeyi çok seviyor ve ayrıca video render işleri falan yapıyor CapCut'tan. Sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam belki de S21 daha iyidir onu bilmem,
Ama şahsen Bu Seçimi ben yapmış olsam iPhone Yi" seçerdim.

Anneme telefon almayı düşünüyoruz. Kendisi fotoğraf çekmeyi çok seviyor ve ayrıca video render işleri falan yapıyor CapCut'tan. Sizce hangisi?

Fiyattan bağımsız konuşursak iPhone 12 tabii ki ama S21'in arasinda fark var mı desen çok az farklılıklar var kameraları birbirlerine çok yakın hatta S21 biraz daha önde bence S21 daha mantıklı.

Fiyattan bağımsız konuşursak iPhone 12 tabii ki ama S21'in arasinda fark var mı desen çok az farklılıklar var kameraları birbirlerine çok yakın hatta S21 biraz daha önde bence S21 daha mantıklı.
iPhone 12 kamerası net daha iyi. Diğer konularda değil sadece BU konuda yanlış anlaşılmayayım.

Video çekimlerinde, yüksek ışık altında ve ön kamerada iPhone 12 daha başarılı iken telefoto, portre modu, gece çekimleri ve geniş açıda S21.
Normal çekimlerde S21 daha cansiz çekiyor, iPhone 12 fotoğraflarda daha iyi diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı