iPhone 12 yenilenmiş mi yoksa 2.el mi daha iyi?

Dökülen? Bilmediği işler ve alanlar hakkında yorum yapma.

Sahibinden nereden geçtiği belli olmayan cihazları öneriyorsun, gelip konuşuyorsun çocuk.

Adamlar sana 1 yıl garanti veriyor, muhattabın var. Sahibinden sitesindeki muhattabın kim? Satan adam seni tanımaz daha.

Gidip kontrol edeceksin lafının neresini anlamadın? Sana git hemen oradan al mı diyorum? Yenilenmiş cihazların çoğunda yan sanayi ve ne idiği belli olmayan parçalar kullanılıyor. 2.el alırken iyice kontrol edip alırsan krallar gibi kullanırsın.

Bir de teknisyenim diyorsun kendine. Burada yeni telefon almak isteyen insanları da yanlış yönlendiriyorsun. Zaten nerede teknisyenim diyen var o atıyor insanlara tekmeyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba iPhone 12 mini alacağım. Bu ikisini buldum. Yenilenmişin satıcısı "destek bilişim" güvenilir ve mağazaları var.
Diğeri isie 2.el. Hangisi daha iyidir? Önceki konuya mesaj atamadığım için tekrar açtım.

İkinci el iPhone 12 mini almanı tavsiye ederim. Yenilenmiş cihazdan uzak dur.

Merhaba iPhone 12 mini alacağım. Bu ikisini buldum. Yenilenmişin satıcısı "destek bilişim" güvenilir ve mağazaları var.
Diğeri isie 2.el. Hangisi daha iyidir? Önceki konuya mesaj atamadığım için tekrar açtım.

2. El alın.

Temiz 2.el al, pil sağlığı kötüyse pilini değiştirmen yeter sıfır gibi kullanman için. Ama telefonda arıza olmaması önemli, hasar olursa ve tamir ettirirsen yenilenmişten farkı kalmaz.

Pil sağlığı kötüyse çakma dandik bir pil taktırma sakın.

Eskiden iPhone 5C telefon düşürmüştüm sadece ekranını yaptırmıştım telefoncuya ondan sonra sesi kısık gelmeye başlamıştı telefonun. Ekran tam olmamıştı. Yenilenmiş telefonlarda kasayı ve ekranı da yeniliyorlar diye biliyorum. Yani daha çok sorun çıkabilir.

Bu arada servise yaptırmadım rastgele bir telefoncuya yaptırmıştım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı