iPhone 12'de Instagram hikayelerinin kalitesi düşüyor

ardazzers3

Decapat
Daha fazla  
Storye ne atsam kalitesi düşüyor. iPhone 12 Pro Max var fotografı cekiyorum storye atıyorum sanki Redmi kamerası. Tek kamerayla da alakalı değil TikTok'tan video indirip atsamda düşüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarları kontrol ettin mi? Bende 12 kullanıyorum net bir şekilde atabiliyorum. Belki sürümle bile ilgisi olabilir.

Ayarları kontrol ettin mi? Bende 12 kullanıyorum net bir şekilde atabiliyorum. Belki sürümle bile ilgisi olabilir.

Bak daha yeni şeyi denedim kanka. İlk ayarlardan yüksek kaliteyi kapattım attım story bir tane farklı video yanlıslıkla iki tane atmısım ilkine baktım kalitesiz cıkmıs video gibi değil ikinicisinde ise yüklenirken bekledim videoyu aynı kalitede cıktı. Sonra yüksek kaliteyi tekrar açtım attım storyi bekledim yüklenirken videodaki gibi kaliteli çıkmış.

Ayarları kontrol etmenizi öneririm.
Veri Tasarrufu açık olabilir.
kapalı

Storye ne atsam kalitesi düşüyor. iPhone 12 Pro Max var fotografı cekiyorum storye atıyorum sanki Redmi kamerası. Tek kamerayla da alakalı değil TikTok'tan video indirip atsamda düşüyor.

Redmi? Kameranın neresi kötü savunmak için değil ama insanları kullandıkları telefona göre aşağılamaya giriyor.

Geri
Yukarı