iPhone 13 20.000 TL'ye alınır mı?

Bütçe
20000

sweiss

Megapat
Yer
Pendik, İstanbul
Şu an da Amazon satış fiyatı 20.000 TL küsur. Almayı düşünüyorum. Eylül'de 14 serisi tanıtılacak. Tek kullandığım kısım sosyal medya ve fotoğraf çekmek olacak. 14 ile aralarında devasa veya keşke bekleseydim dedirtecek bir fark olur mu sizce? İlk satın almayı planladığım zaman 12.000 TL idi. Fiyat biraz ucuzlar diye bekleyeyim biraz dedim ve şu an 20.000 TL. Dersimi çok iyi aldım ama gene de belki ucuzlama ihtimali var mıdır? :D Veyahut alternatif bir öneriniz var mıdır?

Fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum.
Neden sizce? Samsung S22 almayı planlıyordum. Gerek Android ömrü olsun, gerek S22'nin pil sorunları olsun almaktan vazgeçtim. iPhone 7 kullanıyorum su an. 2016 ilk çıktığında 3500 TL civarına satın almıştım. Hala taş gibi telefon. Sadece geçen hafta telefonu 50 km/h hızla kapsız bir şekilde yere çarpmıştım. :D Hiçbir kırığı olmadı ama anakartında bir sorun çıktı. 500 TL tamir ücreti çıktı. Yeni bir telefon almaya karar verdim.

@sweiss Sadece ekran ve kamera için alternatif olarak P50 Pro'ya da bakabilirsiniz.

13 Pro Max ile güzel bir kıyaslama videosu var, bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@sweiss Sadece ekran ve kamera için alternatif olarak P50 Pro'ya da bakabilirsiniz.

13 Pro Max ile güzel bir kıyaslama videosu var, bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Güzel bir telefon ama Google desteği olmaması çok büyük bir eksi. Huawei alacağımı sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı