Çözüldü iPhone 13 alarmı çalmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BURUH THE GREAT

Centipat
Yer
Antalya
Arkadaşlar hepinize günaydın, iyi Sosyaller. Cihazım iPhone 13 ve iki gündür alarmı çalmıyor sabahları. Kendim alarmı 1-2 dakika sonrasına kurup denediğimde alarm çalıyor fakat sabaha kurup uyuduğumda ekranda ertele ve kapat yazısı çıkıyor fakat alarmda ses soluk yok. Alarmın ayarlarında da sesi en yüksek düzeye ayarlamıştım ki hala da öyle. Bunun bir çözümü yok mu? İki gündür okula geç kalmaktan sıkıldım. İyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ayarlar- Face ID- Face ID için dikkat gereksin seçeneğini kapatın.
Eğer alarm sesin farklı bir ses ise onu default olarak gelen “radar “ sesini seçin.
Sorun yazılımsal belli ki aklıma gelenler bunlar.
Eğer alarm sesin farklı bir ses ise onu default olarak gelen “radar “ sesini seçin.

Çözüm
Hocam tuhaf bir şekilde bu sabah çaldı alarmın. Teşekkür ederim yine de yardımcı olmaya çalıştığınız için. IOS 17.5.1 sürümü gelmiş. Ona güncelleyip kullanacağım bir de. Eğer yarın sabah da alarm çalmazsa dediklerinizi uygularım. Tekrar teşekkür ediyorum, iyi forumlar.

Hocam tuhaf bir şekilde bu sabah çaldı alarmın. Teşekkür ederim yine de yardımcı olmaya çalıştığınız için. iOS 17.5.1 sürümü gelmiş. Ona güncelleyip kullanacağım bir de. Eğer yarın sabah da alarm çalmazsa dediklerinizi uygularım. Tekrar teşekkür ediyorum, iyi Sosyaller.

Evet yazılımsal bir şey olduğu belli mesajımda da belirttiğim gibi. Yine bug olursa Bug'tan çıkarmak için üsttekileri denersiniz işe yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı