iPhone 13 alınır mı?

Asıl soru bunu almaya ihtiyaç var mı sorusuna cevabı olmayan insanların 5 sene boyunca bu telefonu kullanacağına mı inanıyorsun? iPhone 14 çıkınca da direkt alacak adam.

O değişir, şimdiki telefonumu 5 yıldır kullanıyorum.
Bence onun yerine RTX 3070'li sistem toplanmalı.
Sistemim var ondan ötürü düşünmüyorum öyle bir şey.
Al desek almaya mı gideceksin reis şimdi?

Daha çıkmadı telefon ancak çıktığı zaman almayı düşünüyorum anında evet.

iPhone XR'nin aşağısındaki modellere sahip olanlar düşünebilir ancak XR ve üzerine sahip olanlar beklemeli bence.

7'den geçeceğim.
Önce bir piyasaya giriş yapsın, sonra tartışılır.

Öyle tabii ancak belirtildi özellikler zaten. Sonra tekrar değişmeyecek.
Günlük bir kullanıcı isen iPhone 11 ailesinden bir cihaz rahatça işini görür ama ille de alacaksan biraz bekle.
12 ile 13 arası çok fiyat farkı yok sanırım, 13 daha mantılı olur.
Evet az bir fiyat farkı olacak. Teşekkür ederim.
Soruyu düzgün okuduğundan emin misi.

Soruyu düzgün okuduğundan emin misin?

Üzgünüm anlık hızlı okumuşum bayağı bir cevap gelmiş.
12 mini ile 13 mini arasında çok fazla fark yok fakat fiyat farkı 1000TL. Eğer fazladan 1000TL vermek cebinizi zorlamıyorsa bence 13 mini alın derim. Bataryanın büyümesi 13 miniyi çok daha iyi bir konuma koydu. Aynı zamanda işlemci, kamera ve ekranda yapılan geliştirmeler bence 1000TL gibi bir fiyata değer. Tabii ki bu sizin kararınız.
Daha çok var fiyat farkı ancak evet dediğiniz şeyler doğru. Teşekkür ederim.
Şöyle bir durumda var insanlar unutuyor hep. Ülkemizde iPhone almak bir nevi yatırım aracı zira bir Android telefonun değeri yüzde 60-70 düşüyorsa 3 sene sonunda iPhone telefonun değeri o kadar da düşmüyor. Yani satarken mutlu ediyor sahibini, 3-4 sene kullandığında yanına kâr kalıyor. Araba gibi aynı.

Kar amaçlı bakılırsa evet. Alınan fiyattan çok az bir miktar düşerek satılabiliyor rahatça. Teşekkür ederim.
En az 5 sene? :D

Eğer Apple bilerek yavaşlatmaz ise bu cihazların bence bir 10 yılı var rahat :D :D

Evet öyle :)
Aslında pahalı değil orada kimse 1000 birim vererek almıyor gidiyorsun operatörlere 30 dolara sınırsız DK ınternet veriyorsun +40 dolar vererek 12 Pro Max alıyorsun aylık 70 dolara bitiyor. Şu zamana kadar 1000 birim vererek aldığını görmedim.

Evet kesinlikle. Genelde fatura üzerinden taksit ile alıyorlar gibi düşünebiliriz, hayat daha kolay onlar için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nasıl yok abartmayın. Babamda 5S var telefon can çekişiyor artık.

Vallahi benimki cayır cayır çalışıyor 😁

Edit: Hocam nazar değdi galiba telefon şarj almıyor sadece açılacak kadar şarj alıyor ve daha şarj almıyor ve kapanıyor. Emektar sonuna kadar iyi çalıştı patlattı sürprizi en sonda hadi hayırlı olsun bide bu çıktı başıma.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı