iPhone 13 alınır mı?

Yani evet eylül ayında çıkacak 16 doğru ama benim düşüncem şu anlık 13 fiyat performans bir cihaz 1 veya 2 seneye 15-16 da alabilirim yani bu 1-2 sene içerisinde iyi bir şekilde beni götürse çok iyi olur. Verilen cevaplardada şarj konusunda orijinalden şaşmamak gerek.
Bence çok iyi iş görür.

Güçlü güzel bir telefon ama ülkemizde biraz pahalı gibi görünüyor, yüksek bedeller ödenen bir cihazın 60Hz olması 2024 yılı için biraz düşündürücü.

iOS şart değil ise Galaxy S23 daha güçlü ve ekonomik olacaktır.

Alınır. Boşuna Samsung pazarlamaya gerek yok burada sırf cihaz pahalı diye. "S23 alın geçin." Bu ne? Konu sahibi yerine kararları sen mi veriyorsun? Sanki kendisi için alıyor. "Bütçenizi aşıyorsa S23 gibi cihazlara bakabilirsiniz." demek varken... Garipsiniz.

Bir de gösteriş için alınır yazmışlar Allah'ım ya...

Alınır. Boşuna Samsung pazarlamaya gerek yok burada sırf cihaz pahalı diye. "S23 alın geçin." bu ne? Konu sahibi yerine kararları sen mi veriyorsun? Sanki kendisi için alıyor. "bütçenizi aşıyorsa S23 gibi cihazlara bakabilirsiniz." demek varken... Garipsiniz.

Bir de gösteriş için alınır yazmışlar Allah'ım ya...

13'le S23 arasinda ciddi fiyat farkı var çünkü, eğer iPhone seviyorsa alabilir ama zorunlu değilse S23 daha mantıklı seçenek olur.

13'le S23 arasinda ciddi fiyat farkı var çünkü, eğer iPhone seviyorsa alabilir ama zorunlu değilse S23 daha mantıklı seçenek olur.
Sırf fiyat farkı var diye telefon alıyorsanız ciddi hata yapıyorsunuz. Fiyat farkı var diye telefon alınmaz. Bilginiz yoksa yorum yapmayın, insanları yanlış yönlendirmeyin.

Sırf fiyat farkı var diye telefon alıyorsanız ciddi hata yapıyorsunuz. Fiyat farkı var diye telefon alınmaz. Bilginiz yoksa yorum yapmayın, insanları yanlış yönlendirmeyin.

Niye bu kadar sinirli cevap veriyosunuz hala anlamadım. Kimse zorunlu tutmuyor Samsung alacaksın diye, alsın da demiyoruz zaten seçenek bu adam iPhone alacağım diyorsa alabilir kötü telefon değil zaten fiyat meselesi bu.

Niye bu kadar sinirli cevap veriyosunuz hala anlamadım. Kimse zorunlu tutmuyor Samsung alacaksın diye, alsın da demiyoruz zaten seçenek bu adam iPhone alacağım diyorsa alabilir kötü telefon değil zaten fiyat meselesi bu.
Sanırım bu kategoride aktiflik göstermiyorsunuz, ancak tek sorun bu değil. Öyle yorumlar görüyorum ki Samsung alanları üstün tutuyorlar, Apple kullananları ise aptal yerine koyuyorlar artık. Ben de böyle cevap veriyorum... Bu yüzden en doğrusu bu.

Sanırım bu kategoride aktiflik göstermiyorsunuz, ancak tek sorun bu değil. Öyle yorumlar görüyorum ki Samsung alanları üstün tutuyorlar, Apple kullananları ise aptal yerine koyuyorlar artık. Ben de böyle cevap veriyorum... Bu yüzden en doğrusu bu.

Onlar ayrı seviye zaten. Kişinin tercihine karışmak saçma ona lafım yok. Ayrıca önüme gelen konulara bakıyorum öyle kategori kategori bakmıyorum:D

Eğer macbook, iPad vs kullanmıyorsaniz. Ios devoloper değilseniz, birazcık da siber güvenlikten anlıyorsanız iPhone kullanmanın bir esprisi yok. Aynı fiyatlardaki Samsung cihazlar her konuda çok daha fazla performans veriyor.
Ama ben macbook kullanıyorum, ios uygulaması geliştirmek istiyorum gibi şeyler diyorsanız iPhone almak şart

Geri
Yukarı