iPhone 13 alınır mı?

iPhone 13:

iPhone 14:

İstemiyorsunuz fakat yine de en iyi seçenek olan S24 atayım.

S24 ve S24 Plus:

İlla iPhone derseniz 14 256 GB alın geçin ya da 13. ama S24 Plus 256 GB'ya da normal S24 256 GB ikisinden de iyi bir cihaz.

İlla iPhone derseniz 14 256 GB alın geçin ya da 13. ama S24 Plus 256 GB'ya da normal S24 256 GB ikisinden de iyi bir cihaz.

Hocam çok teşekkür ederim yardımınız için ama hala kararsızım S24 öneriyorsunuz daha ucuz ve daha iyi ama ben oyun falan oynamıyorum pek telefonda, sosyal medya kullanıyorum genelde ama cok canım sıkılırsa arada girerim belki yani S24 ne açıdan daha iyi?

Hocam çok teşekkür ederim yardımınız için ama hala kararsızım S24 öneriyorsunuz daha ucuz ve daha iyi ama ben oyun falan oynamıyorum pek telefonda, sosyal medya kullanıyorum genelde ama cok canım sıkılırsa arada girerim belki yani S24 ne açıdan daha iyi?

Çoğu açıdan daha iyi daha uzun ömürlü bir telefon özellikle S24 Plus.

Ben ve forumdaki birçok kişi etrafımızda iPhone kullanan sayısı artmasın ve mekanlarda ilk dikkat çeken kişi olalım diye iPhone kullanmamıza rağmen Samsung öneriyoruz. Bu yüzden size de iPhone yerine o fiyata Samsung S serisi önereceğim.

Hocam S24 ile arasında dağlar kadar fark varmı iPhone 13 veya 14ün

O olay ne oluyor hocam onu duydum fakat araştırmadım hiç.
İlla 250Gb almanıza gerek yok yani. Bütçeniz kısıtlı ise 43 bin bütçeniz var ise 14-128 Gb modelini alıp İCloud+ aboneliği ile hafızayı yükseltirsiniz. Aşağıya linkini bıraktım.

Ağa 256 GB'yı ben 40a aldım fakat şöyle bir şey geçti ben gidip ikinci el aldım telefonu programa soktum anakart hatalı çıktı iadeye götürdüm iade kabul etmediler anca polisle filan aldım iade paramı gidip sıfırını aldım sonra ekonomin iyiyse sıfırını alman tercihimdir.

Ağa 256 GB'yı ben 40a aldım fakat şöyle bir şey geçti ben gidip ikinci el aldım telefonu programa soktum anakart hatalı çıktı iadeye götürdüm iade kabul etmediler anca polisle filan aldım iade paramı gidip sıfırını aldım sonra ekonomin iyiyse sıfırını alman tercihimdir.

2. el asla elektronik almam hocam zaten alırsam sıfır alırım tabii ki ama 13 14 ve 15 arasında kaldım. Bataryaları ve hzleri düşük Pro modellerinde Hz yüksek onlarda çok pahalı arkadaşta düz 13 var ama benim telefon 90 Hz olmasina rağmen onun ekranı daha hızlı ve akıcı geliyor nedense

İlla 250Gb almanıza gerek yok yani. Bütçeniz kısıtlı ise 43 bin bütçeniz var ise 14-128 Gb modelini alıp İCloud+ aboneliği ile hafızayı yükseltirsiniz. Aşağıya linkini bıraktım.
Anladım hocam o zaman 128 gb yeterli olur teşekür ederim.

Geri
Yukarı