iPhone 13 alınır mı?

xonlykaneki

Picopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo İdeapad Gaming 3/i5 11320H/RTX 3050Tİ/2x8 3200 MHZ RAM/512 GB M2 SSD
1-2 ay sonra telefon alacağım. Aklımda iPhone 13 var 128 GB olanı. iPhone tarafında bütçemi daha fazla yükseltemem. IOS'a geçmek için bütçemi bu kadar arttırdım zaten şu an kullandığım telefon 5 yıllık A7 2018. oyun vs. oynamıyorum çok telefondan genellikle kamera ile işim oluyor ayrıca çok telefona bakan birisi değilim. 60 Hz sorun olmaz muhtemelen zaten şu an kullandığım telefonda 60 Hz. Android tarafında daha iyi seçenekler olduğunu biliyorum ama iPhone çok tatlı gözüküyor tasarım arayüz vs. olsun. Ayrıca bu telefonu alırsam beni kaç yıl idare eder?

hocam 3 hafta önce bende j5 prodan iphone 13 e geçtim. gayet memnunum. gerek kamerası gerek pil süresi gerek oyun performansı çok iyi. 60 beni bozmadı gayet akıcı hissettiriyor bence alabilirsiniz

1-2 ay sonra telefon alacağım. Aklımda iPhone 13 var 128 GB olanı. iPhone tarafında bütçemi daha fazla yükseltemem. IOS'a geçmek için bütçemi bu kadar arttırdım zaten şu an kullandığım telefon 5 yıllık A7 2018. oyun vs. oynamıyorum çok telefondan genellikle kamera ile işim oluyor ayrıca çok telefona bakan birisi değilim. 60 Hz sorun olmaz muhtemelen zaten şu an kullandığım telefonda 60 Hz. Android tarafında daha iyi seçenekler olduğunu biliyorum ama iPhone çok tatlı gözüküyor tasarım arayüz vs. olsun. Ayrıca bu telefonu alırsam beni kaç yıl idare eder?

Seni çok yıl idare eder, evet donanımsal olarak Android her zaman büyük farkla önde fakat iOS deyincede bir başka yani, yanlış anlamayın bu iOS özentiliği değil veya herhangi biri Samsung S24 Ultra 100X Zoom deyince bu iyi oluyor iOS deyince bir hava işi vb bırakın iOS deneyin pişman olursanız gelip yazarsınız foruma.

Apple'ın hiçbir malını önermem. Özellikle telefon konusunda. Amacın oyunsa aynı fiyata çok daha iyi olan Samsung S modellerine bakabilirsin.

iPhone 13 kullanıyorum ama aman aman da ozellıklerı yok bana gore senın yerınde olsam S23, S23 Ultra gıbı veya Xiaomi 13 Ultra tarzı cıhazlara yonelırdım.

Geri
Yukarı