iPhone 13 alınır mı?

Gibinize gelmesin S23 5-6 yıl sorunsuz gidecek cihaz. Ayrıca S23 ile iPhone 13'ten çok daha keyif verecek telefon bu 4-5 senede. Artık Android daha stabil. Ben sana iPhone 13 4 yıl götürür dedim, 4 yıl boyunca keyif alarak kullanırsın demedim ki evet güncellersen iPhone 13'ü en geç 2 sene sonra kameranın eskisi gibi çekmiyor oluşu, iOS işletim sisteminin saçma sapan Bug'ları, hataları pil sağlığının hızlıca eskiyip değişim alarmı vermesinden de anlayacaksın. Gece bir fotoğraf çektiğinde 13, S23'ün yanında çamur gibi çekecek 3-4 sene sonra. O zaman ayrıca kameralarda kim bilir kaç X telefoto kullanacağız veya belki ekran teknolojileri 120Hz'in de üzerine çıktığında sen iPhone 13'te daha telefotosu bile olmayan kamerayla ve 60Hz ekranınla mücadele vereceksin. Bunları göze alıyorsan buyur bomboş iPhone 13 seni bekler kafede havanı yaparsın o havayı da S23 ile yapamazsın :)

S23 almaya karar verdim S24 ile arasında 7K fiyat farkı var ama değmez gibime geldi. Ayrıca S23 ne kadar süre güncelleme alacak acaba?

S23 almaya karar verdim S24 ile arasında 7K fiyat farkı var ama değmez gibime geldi. Ayrıca S23 ne kadar süre güncelleme alacak acaba?

Ben 5 yıl destek alacak diye biliyorum S24 serisi de 7 sene alacak. 7K olayını bütçene göre karar verirsin ben olsam S24'e çıkardım.

Geri
Yukarı