iPhone 13 almaya değer mi?

Samsung kötü algısı değil zaten iPhone pahalı olduğu için hep bir algı oluşuyor, para olunca tercih o oluyor mantıklı olmasa bile.

iPhone değer kaybetmeyen üstüne koyan tek telefon. Her sene apple zam yapıyor kur da bu saatten sonra kolay kolay düşmeyeceğine göre 13 alabilirsin.

800 dolar yine fazla ?
Yalnız Apple ABD de yaşıyorsanız trade-in yöntemiyle telefonu çok daha ucuza alabilmenize olanak sağlıyor. Misal;

Galaxy S22'den geçmek isterseniz toplam 225 dolarlık bir indirim sunuyor. Hatta 600 dolara kadar çıkabiliyor bu seçili operatörlerde. Telefondan telefona değişiyor teklifin miktarı. iPhone 13'ü bu yöntemle 699 dolardan 474 dolara kadar düşürüp satın alabiliyorsunuz. Yani anlayacağınız pahalı falan değil bu şekilde her sene ucuza telefonunu yenileyen insanlar var ABD de. Sorun arkadaşın dediği gibi vergiler ve kurda. Burada Apple kadar biraz da keşke bu fahiş vergileri koyanları eleştirsek.

Teşekkürler dostum yanında orijinal şarj adaptörünü de aldım hb'den. İndirim yapılıyordu iPhone'un yanında.
Satıcının hepsiburada olmasına dikkat edin de biz farklı bir satıcıdan almıştık çakma adaptör göndermiş yavaş şarj ediyordu iade ettik.

Satıcının hepsiburada olmasına dikkat edin de biz farklı bir satıcıdan almıştık çakma adaptör göndermiş yavaş şarj ediyordu iade ettik.
Satıcı hepsiburadaymış şimdi kontrol ettim.

Telefonu çok beğendim. Sadece kamerası olağanüstü hissettirmedi bende. Antutu Benchmark yaptım bu değer normal mi?

Dosya Ekleri

• 4A88DF02-589C-4994-A2EF-1338DFBD2A53.png
    96,8 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…