iPhone 13 arada sırada kasıyor gibi hissettiriyor

Merhaba. Bende de 13 256 GB var aynı kasma sorununu yaşıyorum. Cihazı sıfırladım komple şu an hiçbir şey yüklü değil kutudan çıktığı gibi ama yine aynı şey ve çok rahatsız edici. Siz bir çözüm bulabildiniz mi acaba?

Tam olarak nasıl desem kasma donmadan ziyade böyle sanki sayfalar arası geçiş yaparken işlemci %99 da kullanılıyormuş hissi yaşıyorum zaman zaman çok kısa süreli ama göze batan böyle kasarmış hissiyatı mevcut. Bazen uygulamalar da kitlendiğini de görüyorum. iOS kaynaklı bir problem olduğunu varsayıyorum inşallah öyledir. Yoksa keşke Pro alsaymışım diye çok pişmanlık yaşayacağım.

13 Pro'daki 120Hz ile yüzleştikten sonra böyle düşünmek gayet normal. 13'ün akıcılığı günümüz için yeterli ama 13 Pro 120Hz ekran hızıyla daha akıcı.

Tam olarak nasıl desem kasma donmadan ziyade böyle sanki sayfalar arası geçiş yaparken işlemci %99 da kullanılıyormuş hissi yaşıyorum zaman zaman çok kısa süreli ama göze batan böyle kasarmış hissiyatı mevcut. Bazen uygulamalar da kitlendiğini de görüyorum. iOS kaynaklı bir problem olduğunu varsayıyorum inşallah öyledir. Yoksa keşke Pro alsaymışım diye çok pişmanlık yaşayacağım.
Çözebildiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı