iPhone 13, Ekran Altı Parmak İzi Tarayıcı İle Gelebilir

Ya şu yeni çıkmış ''mizaj'ını'' geçseniz artık? Şaşırmış gibi yorum yapıyorsunuz üstelik, anladık en komik sizsiniz.

Gelirse On/Off tuşuna gelmeli.
Haklısınız hocam. Fanboyluğunu yaptığı markalar da zaten iPhone'dan çalacaktır bu fikri.

Touch ID'yi diğer markalar iPhone'dan özenip yaptılar. Face ID ve birden fazla kameralı telefon üretince iPhone, fanboylar "Kanka hırsız telefonuma yüzüme tutar alır kaçar sjsjsj." ve "Yakında 3 kamera değil 30 kamera çıkarır bu epıl." gibi cümleler kurmaya başladı. Nedense aynı özellikleri fanboyluğunu yaptığı markalar kullanınca övüyorlar.

Mesele ne zaman geldiği değil Apple için. Ne kadar iyi çalıştığı. Emin olun Apple yaparsa bahsettiğiniz tüm Android'lerdekinden kat kat daha iyi çalışır. Erken gelip yarım çalışan bir özelliktense geç gelip doğru ve tam çalışan özelliği tercih ederim. Kıps.

2 yaşındaki orta seviye Android' lerdeki özelliği daha yeni getiriyorlar ne diyeyim. Yazılımda iyisiniz de abi şu özellik olayında neden bu kadar kıtsınız. Intel gibi.
Harbiden ya. Ne bu böyle pil güçleri yeni yeni artmaya başladı, kameralar yeni yani iyileşti.
Mesele ne zaman geldiği değil Apple için. Ne kadar iyi çalıştığı. Emin olun Apple yaparsa bahsettiğiniz tüm Android' lerdekinden kat kat daha iyi çalışır. Erken gelip yarım çalışan bir özelliktense geç gelip doğru ve tam çalışan özelliği tercih ederim. Kıps.
Hangi ekran altı parmak izinde yada normal parmak izinde sorun çıkmış? Ama Face ID de bir sürü sorun duydum.

Mesele ne zaman geldiği değil Apple için. Ne kadar iyi çalıştığı. Emin olun Apple yaparsa bahsettiğiniz tüm Android'lerdekinden kat kat daha iyi çalışır. Erken gelip yarım çalışan bir özelliktense geç gelip doğru ve tam çalışan özelliği tercih ederim. Kıps.

Zamanında touch ID'yi ilk getirmişti iPhone beyefendi. Artık iyice tembelleşti. IPhone'yi özellik konusunda savunmayın burada. Daha periskop kamera bile getirmedi. Şaka maka 120 Hz bile yok telefonlarında. Zamanında ilkler markası artık geriden gelmeye başladı.

Bir şeyi ilk yapınca en iyisi olmuyor maalesef. Kamera konusunda gerçekten iPhone'a sallayabiliyor musunuz hala? Özellikten önce elindekini iyi yapsın diğer markalar. Şu dakikadan izlerseniz anlarsınız ne demek istediğimi. Öyle lensle 100X zoomla olmuyor bu işler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Harbiden ya. Ne bu böyle pil güçleri yeni yeni artmaya başladı, kameralar yeni yani iyileşti.

Hangi ekran altı parmak izinde yada normal parmak izinde sorun çıkmış? Ama Face ID de bir sürü sorun duydum.

Evladım ne duydun FaceID ile ilgili? Şu an bir cep telefonundaki en iyi çalışan yüz tanıma sistemi FaceID. Var mı rakibi? Kesinlikle yok.

Uff, ben artık 7 Plus tasarımındaki o tatlı ve gerçek iPhone havasını alamiyorum. Uzun yıllar sonra 11 son modelim olacak galiba. Üzdü bu olay beni. İyice Android'e dönüyor.

Geri
Yukarı