iPhone 13 ekran koruyucu altındaki ince toz ekrana zarar verir mi?

CydarX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone 13 sıfır cihaza alındığı gibi ekran koruyucu takmışlar neyse bir gün geçti az önce fark ettim ekranda böyle ince iplik tarzı beyaz ekranda daha iyi fark edilebilecek kıl benzeri tozlar var (bir iki tane) bunlar genelde elbiseden falan geliyor mesela cebinizden çıkarınca ekranda oluyor, hep olur hani ama parmağınızla bile silseniz gider toz sonuçta. Eğer ekrana bir zarar verecekse değiştireyim sakıncası yok ise kalabilir yani üşeniyorum tekrar git yaptır para ver falan filan. Var mı tavsiyesi olan?

Son düzenleme:
Arkadaşlar iPhone 13 sıfır cihaza alındığı gibi ekran koruyucu takmışlar neyse bir gün geçti az önce fark ettim ekranda böyle ince IP'lik tarzı beyaz ekranda daha iyi fark edilebilecek kıl benzeri tozlar var (bir iki tane) bunlar genelde elbiseden falan geliyor mesela cebinizden çıkarınca ekranda oluyor, hep olur hani ama parmağınızla bile silseniz gider toz sonuçta. Eğer ekrana bir zarar verecekse değiştireyim sakıncası yok ise kalabilir yani üşeniyorum tekrar git yaptır para ver falan filan. Var mı tavsiyesi olan?

Yok be hiçbir şey olmaz, rahatsız ediyor ise seni tekrardan taktır istersen, sen bilirsin.

Geri
Yukarı