iPhone 13 için kılıf ve ekran koruyucu önerisi

emreguvncc

Hectopat
Makaleler
1
Çok kalın olmayacak şekilde boyutları ortalama fakat gerçekten sağlam ve zarif görüntüsünü bozmayacak bir kılıf istiyorum. Ekran koruyucunun da sağlamlığı önemli tabii. Hangi marka bakınmalıyım? Ekran koruyucu alırken nelere dikkat etmeliyim? Kılıf olarak koyu yeşil, haki tonlarında logolu bir kılıf düşünüyorum.

Böyle bir kılıf buldum fakat telefonu güzel korur mu?
Fiyat konusunda toplam 1000TL'yi geçmezse güzel olur.

Son düzenleme:
Çok kalın olmayacak şekilde boyutları ortalama fakat gerçekten sağlam ve zarif görüntüsünü bozmayacak bir kılıf istiyorum. Ekran koruyucunun da sağlamlığı önemli tabii. Hangi marka bakınmalıyım? Ekran koruyucu alırken nelere dikkat etmeliyim? Kılıf olarak koyu yeşil, haki tonlarında logolu bir kılıf düşünüyorum.

Böyle bir kılıf buldum fakat telefonu güzel korur mu?
Fiyat konusunda toplam 1000TL'yi geçmezse güzel olur.
Hocam ekran koruyucusunda spigen, buff, baseus ve klasik çin markalarının çoğunu kullandım kesinlikle bütçeniz varsa buff alın ve kendiniz takmayın.

Hocam ekran koruyucusunda Spigen, buff, Baseus ve klasik Çin markalarının çoğunu kullandım kesinlikle bütçeniz varsa buff alın ve kendiniz takmayın.

Kılıf için hangi marka önerirsin?

Spigen önerirm.
Almışken lens koruyucuda alın bence.

Kamera kalitesini çok düşürdüğünü söylüyorlar, düşünmüyorum.

Ekran koruyucularının çoğu ön kamerayı kapatıyor. Kamerada belirli bir kalite düşmesi yaşar mıyım?

Hocam kılıfı herhangi bir telefoncudan lansman alıyorum Spigen tough Armor almıştım güzel fakat şu an 500-600 lira civarına satılıyor o yüzden değmez.

İyi bir koruma sağlar mı? Sararma yapar mı?

Ekran koruyucularının çoğu ön kamerayı kapatıyor. Kamerada belirli bir kalite düşmesi yaşar mıyım?

Ya da madem bu kadar parayı gözden çıkarıyorum Apple MagSafe kılıf alsam nasıl olur? Koruması nasıl? Sararma yapıyor mu?

Son düzenleme:

Ya da madem bu kadar parayı gözden çıkarıyorum Apple MagSafe kılıf alsam nasıl olur? Koruması nasıl? Sararma yapıyor mu?
Hocam apple harici hepsi sararma yapıyor, apple'da sararma yaparsa 2 yıl garantisi var direk yenisiyle değişim yaparlar.

Hocam Apple harici hepsi sararma yapıyor, Apple'da sararma yaparsa 2 yıl garantisi var direk yenisiyle değişim yaparlar.

Koruma açısından güzel iş görür mü peki sence.

Ekran koruyucu olarak da bunu düşünüyorum üstte bir arkadaşımız bu markayı övmüştü.

Geri
Yukarı