iPhone 13 kasıyor

Yani direk açar açmaz olmuyor uzun süre test ettiklerini sanmıyorum serviste yok diyip gönderirlerse sorun. Zaman kaybı olacak ama kafamı karıştırıyor sıfır almıştık kendi sitesinden. Dediğim ikinci sorun da anakarttan mıdır sizce? Flaş patlıyor gibi olan.
O konuda bilgim yok hocam şimdi yanlış yönlendirmeyeyim.

Bende de buna benzer bir durum var ama her zaman olması gerekmiyor mu o zaman? Mesela Twitter veya Instagram atıyorum örneğin, dolaşırken aşağı kaydırırken bazen FPS 20 25'lere düşüyor gibi oluyor 1-2 saniyeliğine. Onun dışında uygulama merkezini açıp kapatırken bazen arka planda hafif flash patlıyor gibi bir görüntü oluyor ekranın en üstünde. Sizde de var mı bu? Bağlantılı problemler mi acaba diye soruyorum.

Bende drop oluyor Twitter, Instagram vs. aşağı kaydırırken bazen 25-30'lara düşüyor gibi oluyor FPS. Ekranda problem olduğu anlamına mı geliyor bu?

Yani tam anlattığım gibi hafif dropumsu ama değiş FPS kayması var gibi aşağılara düşüyor ara sıra.

Yani tam anlattığım gibi hafif dropumsu ama değiş FPS kayması var gibi aşağılara düşüyor ara sıra.
Hocam bende de bu şekilde benzer sorun var. Takmaya başladım iyice.

Twitter veya Instagram"da çok oluyor bende.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı