iPhone 13 mü 14 mü?

• Konuyu başlatan Sqhyzm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 137

Sqhyzm

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, ben kardeşimle telefonlarını takas edeceğim. Benim telefonum iPhone 14 128 GB - kardeşimin telefonu iPhone 13 256 GB. Pil sağlığı ikisinin de %86. Takas edersek ben iPhone 14 verip iPhone 13'ü alacagım ve üstüne 10.000₺ TL alacagım. Sizce mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten siz aslında iPhone 13 kullanıyorsunuz. Düz 14 sadece fazladan 2 GB RAM ile gelen bir 13. Dolayısıyla 13 verip 13 alıyorsunuz ama 10K üste alıyorsanız çaktırmadan kardeşinizi dolandırıyorsunuz. Ya kardeşinize iki telefonun da aynı olduğunu anlatın satıp 13 Pro falan baksın 2. el derim diğer türlüsü sizin bileceğiniz iş. Kendi adınıza her yönden kârdasınız bundan emin olabilirsiniz.

Zaten siz aslında iPhone 13 kullanıyorsunuz. Düz 14 sadece fazladan 2 GB RAM ile gelen bir 13. Dolayısıyla 13 verip 13 alıyorsunuz ama 10K üste alıyorsanız çaktırmadan kardeşinizi dolandırıyorsunuz. Ya kardeşinize iki telefonun da aynı olduğunu anlatın satıp 13 Pro falan baksın 2. el derim diğer türlüsü sizin bileceğiniz iş. Kendi adınıza her yönden kârdasınız bundan emin olabilirsiniz.
anladım teşekkürler ;)

Dostum biliyor musun aynı... Laciverti iki telefon da. Üstüne 10k para alacaksın pazar günü derbiye oynasan daha da fazlasını alırsın(!). Kısacası değiştir gitsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı