IPhone 13 mü iPhone 14 mü?

Ben de 12 mini kullanıyorum gayet yetiyor ki.
12 Mini modelinin de şarjını övmezsin ya. Iphone mini modellerin şarj performansı çok kötü. Kaldı ki düz modellerin bile şarj performansı iyi değil. 13 modeliyle beraber eskiye göre düzeldiler. 13 modelini de fazla kullanırsan yetmez şarjı. Eski bir 12 Pro kullanıcısı olarak batarya performansı rezaletti.

12 Mini modelinin de şarjını övmezsin ya. iPhone mini modellerin şarj performansı çok kötü. Kaldı ki düz modellerin bile şarj performansı iyi değil. 13 modeliyle beraber eskiye göre düzeldiler. 13 modelini de fazla kullanırsan yetmez şarjı. Eski bir 12 Pro kullanıcısı olarak batarya performansı rezaletti.

İyi demiyorum zaten bana yetiyor ve o mesajı yazmadaki amacım 12 mini bile günü çıkartıyordu 13 hayli hayli yeter anlamında yazdım adı üstünde bini gidip telefona 3500MAH batarya koyamazsın 2000MAH tabii ki de kötü olur diğer cihazlara göre.

İyi demiyorum zaten bana yetiyor ve o mesajı yazmadaki amacım 12 mini bile günü çıkartıyordu 13 hayli hayli yeter anlamında yazdım adı üstünde bini gidip telefona 3500MAH batarya koyamazsın 2000MAH tabii ki de kötü olur diğer cihazlara göre.

Alan kişi zaten iş için kullanacakmış ve o tür işlerde gün içinde sürekli aktif olarak kullansa bile yetiyor ki eğer işsiz gibi 7/24 oyun oynayan ve bütün gününü Instagram'da harcayan birine yetmez tabii ki de. Kullanım amacına göre değişir yeterliliği.

S24+ ile kıyasladım, video oynatma süresi çok kısa gözüktü. Yakın bütçedeki alternatifleri ile kıyaslayarak batarya performansının kötü olduğunu söyledim. S24+ ile kıyasladım, evet kötü performansı var. Günü çıkarır mı, çıkarır.
Batarya performansı gayet iyi doğru bir karşılaştırma için S24 ile kıyaslaman lazım. S24+ büyük ve ağır bir telefon.

Yeni konular

Geri
Yukarı