iPhone 13 ön kamerası iyi mi?

Moderatör arkadaş direkt "iyi mi?" diye düzenlemiş başlığı ancak bana daha detaylı yorumlar lazım. Mesela birçok kişi aşırı aydınlık ortamlarda ten rengini turuncu yapmasından şikayet etmiş. Bu gibi yaşadığınız durumları öğrenmek isterim.

Bir telefon kamerasından profesyonel kanera gibi performans beklememek lazım. İphone 11in kamerası bile gayet şahane diğer üst modellerin para tuzağı olduğunu düşünüyorum.
En başta kafamda 11 vardı ancak LCD ekran kullanması vazgeçmeme sebep oldu.

Moderatör arkadaş direkt "iyi mi?" diye düzenlemiş başlığı ancak bana daha detaylı yorumlar lazım. Mesela birçok kişi aşırı aydınlık ortamlarda ten rengini turuncu yapmasından şikayet etmiş. Bu gibi yaşadığınız durumları öğrenmek isterim.
Turunculuk yok. Sadece daha siyah beyaz gibi çekiyor. Herhangi bir şikayetim yok.
Ama genel olarak iPhone sıkıcı bir telefon. Bugün birisi bana S22 ultra verse hiç düşünmeden üzerine para verip alırım.

iPhone 11 ile 13'ün ekranları arasında dağlar var.

Bende öyle bir şey olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı