iPhone 13 pili hızlı bitiyor

Ürünün o satıcıdan alındığı doğrulanırsa ve herhangi bir deforme yoksa alabilir almaz diyerek kersin konuşmayın arkadaşı'da yanlış yönlendirmeyin.
Yanlış konuşmuyorum. Cihazda donanımsal ve ya fiziksel herhangi bir hasar yoksa, pil %100 durumdaysa iade almak istemez. Bundan bahsediyorum. Yoksa alıcı cihazında parça değiştirilmediğini, İMEİ klonlanma riskini vs. göze alması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Almak istemez ile almaz arasında büyük bir fark var hocam kelimelerinizi daha dikkatli seçin bence.

Satıcı olsanız üzerinden 1 hafta geçen ürünü iade alır mısınız ?

Adaptör ve pil orijinal mi ? Pil yüzdesi nedir ?

8-10 dakika da kullanımda %1 pil mi gidiyor ?
Evet %1 gidiyor hocam. Belirtememişim kusuruma bakmayın.Adaptör pil hepsi orjinal.

Hızlıdan kastınız tam şarj ile günlük kullanımda kaç saat gidiyor?
6-7 saat gündelik kullanımda gidiyor.

Evet %1 gidiyor hocam. Belirtememişim kusuruma bakmayın. Adaptör pil hepsi orijinal.

6-7 saat gündelik kullanımda gidiyor.

Gayet normal. Benim ablamda da var oyun bile oynamamasına rağmen 5 saat zor görüyor.

iPhone pişmanlıktır. Xiaomi al rahatına bak.

Hocam siz hiç iPhone kullandınız mı? Neredeyse bilinen tüm markaların birkaç modelini kullandım. Düşük bütçede bile Xiaomi alınmaz, gidin 2 el veya yenilenmiş iPhone alın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…