iPhone 13 pili hızlı bitiyor

8-10 dakikada pil düşme olayı kullanımsa normal. YouTube'da iOS 16 pil ayarları videoları var. O videoları izleyip gerekli ayarları yaparak bataryayı daha iyi bir seviyeye getirebilirsin.

Hocam birkaç konuda da yaptığınız bu yorumu okuyorum IPhone'da pil ayarı videosundan kastınız nedir? Rica etsem bir tane link paylaşabilir misiniz?

Hocam birkaç konuda da yaptığınız bu yorumu okuyorum IPhone'da pil ayarı videosundan kastınız nedir? Rica etsem bir tane link paylaşabilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyi günler, ben 1 hafta önce iPhone 13 aldım. Lakin pili normal tüketimde hızlı bitiyor, her 8-10 dakikada pili gidiyor. Normal midir? Bütün çözümleri denedim fakat olmuyor sarjı halen hızlı bitiyor.
iOS sürümüm 16.3

Bende de var öyle PUBG falan oynamıyorsan günlük sıradan kullanıyorsan normal gidiyor.

Vallahi iPhone 11 kullanıyordum, sanırsam kronik arıza vardı 8 ayda %87'ye düştü pil sağlığı imkan oluşturdum, iPhone 13 aldım ve gayet memnunum akşam mesela 21.03'te şarjdan çıkarmışım %87 iken genelde 30 80 90 arası şarj kullanıyorum 6 saat 46 dk ekran sürem olmuş ve şarjım hala %51. Ben memnunum işin özü. Android'de kullanmam yani. Her cihazı kullanmış biri olarak. iPhone candır.

Bende durum vasat daha 1 ay oldu telefonu alalı (iPhone 13) gece bırakıyorum 7 8 10 yediği bile oluyor sürüm güncel ki zaten 17 kuruluydu servise götüreceğim.

Dosya Ekleri

• IMG_1013.png
    IMG_1013.png
    109,1 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı