iPhone 13 Pro, 1 TB Depolama ile Gelebilir

1 TB aşırı gereksiz. Film mi çekeceksin? Çekeceksen neden iPhone alıyorsun?
Youtuber olan ve özçekimlerde telefon kullanan çok kullanıcı var. Kaldı ki iPhone 11'in kalitesi bile bu iş için oldukça yeterli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

iPhone 13 Pro 1 TB

Güvenilir kaynakların servis ettiği bilgilere göre bu yılın sonuna doğru tanıtılacak olan iPhone 13 Pro modeli 1 TB depolama seçeneğiyle gelebilir. Yapmış olduğu isabetli sızıntılarla sık sık gündeme gelen Jon Prosser, şimdi de iPhone 13 Pro modeliyle ilgili önemli bir iddiada bulundu. Bu kısımdaysa Jon Prosser, serinin tepe modelinin 1 TB’lık depolama seçeneğiyle birlikte gelebileceğini […]

Devamı: iPhone 13 Pro, 1 TB Depolama ile Gelebilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Ben de 4 yıldır 8 GB telefon kullanıyorum bir uygulamaya ihtiyacım olduğunda indirmeyip alternatif çözüm yollarına bakmak zorunda kalıyorum.

Yazıyı bile okumadan cevap vermeseniz keşke. @Lodge hocam gerekli alıntıyı yapmış zaten. Herkes bu telefonları Instagram'da gezinmek için almıyor. Profesyonel insanlar kullanıyor ve şirket de günlük kullanımdan çok o insanlara yatırım yapıyor ve kabul edelim. Türkiye'de iPhone herkesin alabileceği bir telefon değil.

Yazıyı bile okumadan cevap vermeseniz keşke. @Lodge hocam gerekli alıntıyı yapmış zaten. Herkes bu telefonları Instagram'da gezinmek için almıyor. Profesyonel insanlar kullanıyor ve şirket de günlük kullanımdan çok o insanlara yatırım yapıyor ve kabul edelim. Türkiye'de iPhone herkesin alabileceği bir telefon değil.
Değil ama kredi çekip alıyor çoğu gösteriş meraklısı. Maksat masaya koyup hava yapmak.

1 TB altı depolamadaki iPhone fiyatlarının ucuzlamasını umut ediyorum.
Alan iki katına çıktıysa 8K 60 FPS veya daha fazla tazeleme hızlarında video desteği, eğer yoksa HEVC, AV1, H.266 destekli, 64 MP üstü kameralı iPhone da görmek isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı