iPhone 13 Pro alınır mı?

atilla5202

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Eski telefonum artık kötü olduğu için yeni telefon almayı düşünüyordum. İlk başta aklımda iPhone SE 3.nesil telefonunu almak vardı fakat istersem maddi olarak iPhone 13 Pro da alabilecek durumdayım. Sizce iPhone 13 Pro almaya değer mi? Çünkü SE ile arasında 14 bin TL fark bulunmakta. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. Çok kararsızım çünkü☺️.

Merhaba arkadaşlar,

Eski telefonum artık kötü olduğu için yeni telefon almayı düşünüyordum. İlk başta aklımda iPhone SE 3.nesil telefonunu almak vardı fakat istersem maddi olarak iPhone 13 Pro da alabilecek durumdayım. Sizce iPhone 13 Pro almaya değer mi? Çünkü SE ile arasında 14 bin TL fark bulunmakta. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. Çok kararsızım çünkü☺️.

iPhone 13 mini bence mantıklı ama eğer fotoğraflarda geniş açı kullanmayacaksanız SE 3.nesil alın hız bakımından hepsi neredeyse aynı zaten işlemcileri aynı.

Telefondan çok şey bekliyorsanız alın tabi ki (oyun performansı, kamera, batarya vs. Ama eğer sadece alo demek içinse SE 3. Nesil de kötü değil. Bir de iphone 13 pro daha uzun ömürlüdür. Uzun süre değiştirmek istemiyorsanız onu alın.

Telefondan çok şey bekliyorsanız alın tabi ki (oyun performansı, kamera, batarya vs. Ama eğer sadece alo demek içinse SE 3. Nesil de kötü değil. Bir de iphone 13 pro daha uzun ömürlüdür. Uzun süre değiştirmek istemiyorsanız onu alın.
Evet telefon aldığım zaman uzun bir süre değiştirmek istemiyorum, fakat dediğiniz gibi çoğunlukla alo için kullanacağım hatta kamerayı en çok whatsapp web için kullanacağım diye düşünüyorum.

Evet telefon aldığım zaman uzun bir süre değiştirmek istemiyorum, fakat dediğiniz gibi çoğunlukla alo için kullanacağım hatta kamerayı en çok WhatsApp Web için kullanacağım diye düşünüyorum.

SE 3.nesil veya 13 mini en mantıklısı o zaman arada sizin için tek fark 13 mininin bataryası daha iyi gider ama ben eski tasarım sevdiğim için 3.nesil SE alırdım

Evet telefon aldığım zaman uzun bir süre değiştirmek istemiyorum, fakat dediğiniz gibi çoğunlukla alo için kullanacağım hatta kamerayı en çok whatsapp web için kullanacağım diye düşünüyorum.
SE 3. Nesil alabilirsiniz. Bataryası öldüğünde bataryayı değiştirip kullanmaya devam edersiniz. İyi kullanılırsa uzun süre gider. Zaten 5g destekli diye hatırlıyorum. İleride çok sıkıntı çekmezsiniz (Teknoloji çok gelişse bile). Çok kullanmayacaksanız dediğim gibi SE 3. Nesil daha iyi bir seçim olur.

Geri
Yukarı