iPhone 13 Pro Max için ekran koruyucu ve kılıf önerisi

Makaleler
15
Yer
Ankara
Daha fazla  
İyi sosyaller. Birkaç gün içinde iPhone 13 Pro Max almayı kesinleştirdim lakin bunun için ekran koruyucu ve kılıfa ihtiyacım var. Ekran koruyucu olarak şunu düşünüyorum:

Kılıf olarak da bunu düşünüyorum:

Sizce nasıl? Öneri alabilirim uçuk fiyatlarda olmamalı. Şeffaf kılıf tercihim.

@BERWAR

Orta seviye bir kılıf. Eğer şeffaf istemezsen bu tarz tavsiye ederim.
images - 2022-08-20T000454.638.jpeg

Şeffat cam umarım sararmaz. Bu konuda çok kötüler. Diğerinin fiyatı abartı geldi ama 2 adetmiş daha makul oluyor o zaman.

Ne kadar koruyor cam bilemiyorum. Testlerini bulamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu marka çok iyi bak darbelere karşı.

Hocam ben bi telefoncudan garip bi kırılmaz cam almıştım. Silikon tarzı bi şey demişti. Tırnağınızı ekranda dolaştırınca da silikonumsu garip bir his veriyor. Yazıcı tarzı bi aletin içinden marka model girilip özel yapılıyor. Kaldırım taşının köşesine fırladı elimden ve hiçbir hasar görmedi telefon. Tavsiye ederim. Tam adını öğrenince yazarım.
Cihaz bu hocam;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Nasıl temin edilir bilmiyorum. Aynı kanalın dayanıklılık testi olarak telefona çekiçle vurma videosu da var. Benim cam taktırdığım telefoncu da telefonuyla ceviz kırıp ispatlamıştı sağlamlığını. Baya ilginç ama gayet sağlam bi' ürün. Nasıl temin edilebileceğini bilen bi' hocam da yazarsa tam olur.

Son düzenleme:
Şeffat cam umarım sararmaz. Bu konuda çok kötüler. Diğerinin fiyatı abartı geldi ama 2 adetmiş daha makul oluyor o zaman.

Ne kadar koruyor cam bilemiyorum. Testlerini bulamadım.

Bu marka çok iyi bak darbelere karşı.

Peki başka bir kılıf önerin var mıdır? Apple logosunun görünmesini istiyorum, bence şık duruyor.

Hocam ben bi telefoncudan garip bi kırılmaz cam almıştım. Silikon tarzı bi şey demişti. Tırnağınızı ekranda dolaştırınca da silikonumsu garip bir his veriyor. Yazıcı tarzı bi aletin içinden marka model girilip özel yapılıyor. Kaldırım taşının köşesine fırladı elimden ve hiçbir hasar görmedi telefon. Tavsiye ederim. Tam adını öğrenince yazarım.
Cihaz bu hocam;
Nasıl temin edilir bilmiyorum. Aynı kanalın dayanıklılık testi olarak telefona çekiçle vurma videosu da var. Benim cam taktırdığım telefoncu da telefonuyla ceviz kırıp ispatlamıştı sağlamlığını. Baya ilginç ama gayet sağlam bi' ürün. Nasıl temin edilebileceğini bilen bi' hocam da yazarsa tam olur.

Ankara'da yaşıyorum. Bence biraz araştırmayla kesin bulabilirim. Teşekkürler.

MagSafe alırdım ben olsam.

Hocam bir kılıfa 950 TL vermek istemiyorum açıkçası.

Cihaz bu hocam;

Hangi modele yaptırdın? Kaça yaptırmıştın?

Son düzenleme:
Hangi modele yaptırdın? Kaça yaptırmıştın?
Galaxy m20. 70₺ demişti başta dedim abi daha burdan arkadaşların yanına gidicem falan filan. 50'ye taktırdım. Yüksek ihitmal zaten fiyatı da oydu indirim yapmış gibi gözükmek içindir. Yaklaşık 9-10 ay oldu. Şu an kaçtır bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı