iPhone 13'e Kılıf ve Kamera Koruyucu Alınmalı mı?

Kamera için koruyucu kapak lens alınmalı mı peki ve ayrıca bunlarda MagSafe desteği var mıdır ki.

Hocam iPhone 8 cihazımda bu tarz kılıf kullanıyorum yıllardır. Ekstra kamera koruması vs. ihtiyaç duyacağınızı sanmıyorum. Kablosuz şarj konusunda da sıkıntı yaşamadım.

Hocam iPhone 8 cihazımda bu tarz kılıf kullanıyorum yıllardır. Ekstra kamera koruması vs. ihtiyaç duyacağınızı sanmıyorum. Kablosuz şarj konusunda da sıkıntı yaşamadım.

Yani şey yönünden diyorum 13'ün kamerası çıkıntı bir şekilde ya çizilme vb.

Hocam hepsi gerekiyor kamera lensi büyük oluduğu için bulunduğu yerde yere temas ediyor bu da lensi çizebilir.

Peki ya hangisi daha mantıklı sürgülü kılıf mı yoksa yuvarlak şekilde olan kılıflar mı?

Telefonların kamera lens büyüklükleri aynı değil bende 12 mini kullanıyorum 13 ile arasında devasa kamera lensi farkı var 12 yere temaz etmesken 13 ediyor.

Yani şey yönünden diyorum 13'ün kamerası çıkıntı bir şekilde ya çizilme vb.

Peki ya hangisi daha mantıklı sürgülü kılıf mı yoksa yuvarlak şekilde olan kılıflar mı?

Hocam size kalmış hem kameranın olduğu yerdeki camı kaplayan bir kılıf alın hem de kamera lens koruyucu alın direk korumuş olursunuz sürgülü kılıfta ise sürgüyü kapayın direk korunur ama güzel görünmez tercih sizin.

Kamerayı komple kapatan kılıflardan mı bahsediyorsunuz? Yoksa sadece etrafını kapatan mı?

Telefonların kamera lens büyüklükleri aynı değil bende 12 mini kullanıyorum 13 ile arasında devasa kamera lensi farkı var 12 yere temaz etmesken 13 ediyor.

Hocam size kalmış hem kameranın olduğu yerdeki camı kaplayan bir kılıf alın hem de kamera lens koruyucu alın direk korumuş olursunuz sürgülü kılıfta ise sürgüyü kapayın direk korunur ama güzel görünmez tercih sizin.

Şunların ikisini almayı düşünüyorum kamera için ne yapabilirim?

Alabilirseniz bu tarz almaya çalışın. Örnek olarak atıyorum resmi. Bu koruyucu da dediğim gibi etrafı kapatıyor. Herhangi bir kamera kalitesine engel olmaz.

Alabilirseniz bu tarz almaya çalışın. Örnek olarak atıyorum resmi. Bu koruyucu da dediğim gibi etrafı kapatıyor. Herhangi bir kamera kalitesine engel olmaz.

Link atabilme şansınız var mı zahmet olacak ama ve ayrıca bu çizilmesini engeller mi lens in?

https://www.amazon.com.tr/bause-iPhone-uyumlu-Temperli-Koruyucu/dp/B09Z6MHT9K/ref=sr_1_4?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=1CRNY27QIRZ5M&keywords=iPhone%2B13%2B%2F%2BiPhone%2B13%2BMini%2Bİçin%2BKamera%2BLens%2BKoruyucu%2BKırılmaz%2BCam&qid=1673112428&s=electronics&sprefix=iphone%2B13%2B%2F%2Biphone%2B13%2Bmini%2Bi̇çin%2Bkamera%2Blens%2Bkoruyucu%2Bkırılmaz%2Bcam%2Celectronics%2C114&sr=1-4&th=1

Son düzenleme:

Geri
Yukarı