iPhone 13 Pro Max'den 14 Pro'ya geçilir mi?

7/24 oyun oynar video izler, elinden düşürmezsen sana rezalet gelir. Ben akşam saat 23'te acil durumlarda ulaşılabilir olmak için telefonumu eşimin telefonuna yönlendirip, kapatıyorum, sabah 07'de açıyorum. %100 şarjdan, kapanana kadar normal kullanım ile 5 gün gidiyor. Bataryası gayet iyi ve yeterli.

Hocam kullanıcı yorumlarını okuyorum. Kullananların çoğu 14 Pro bataryasından memnun değil. 14 Pro Max batarya konusunda çok iyi. 14 Pro Max de batarya sorunu yok ama 14 Pro da ciddi batarya şikayetleri var.

Teşekkür ederim o zaman geçiş yaparsam 14 Pro Max'e yapacağım.

14 Pro Max de batarya sorunu yok. 14 Pro Max alınabilir.

Hocam kullanıcı yorumlarını okuyorum. Kullananların çoğu 14 Pro bataryasından memnun değil. 14 Pro Max batarya konusunda çok iyi. 14 Pro Max de batarya sorunu yok ama 14 Pro da ciddi batarya şikayetleri var.

14 Pro Max de batarya sorunu yok. 14 Pro Max alınabilir.
14 proda batarya sorunu var, pro maxte batarya sorunu yok demek yanlış. Aralarında 1123 mAh gibi muazzam fark var.

AOD faktörü de var. AOD aktif edildiği zaman 14 Pro'nun bataryası mobil veride 5,5 saatte bitiyormuş. Kullananlar söylüyor.
14 proda batarya sorunu var, pro maxte batarya sorunu yok demek için bir sebep değil. Sonuçta batarya büyüklüğü farkı var. Emin ol Pro bataryasını Pro Max'e koy pro maxte de aynı süre yada daha yakını alınır.

Apple için üç nesilde bir değiştirmeyi önerirler genellikle mesela ip11 öncesi gibi.

Geri
Yukarı