iPhone 13 Pro mu, iPhone 14 Pro mu iOS 17'ye yükseltilmeli?

DenBay Tech

Hectopat
Makaleler
5
Arkadaşlar, ben Amerika'da yaşıyorum ve iki tane telefonum var. Bir tanesi iPhone 14 Pro 256 GB (Amerikan hatlı) diğeri de IMEI zammından evvel kayıtlamayı düşündüğüm iPhone 13 Pro 256 GB ve TR hattım takılı. İki telefonda da iOS 16.6.1 yüklü fakat iOS 17 çıktığından beri ikisine de hiçbir Update yüklemedim. Amerika'da ve eBay olan birçok ülkede eski iOS cihazları orijinal sürümlerinde bulunması nadirse o sürümde tutulduklarında collector item olabilme şansları daha yüksek. İki telefonun da SHSH bloblarını alamıyorum o yüzden birini Update edeceğim. Sizce hangisini Update ettiğime değer?

iPhone 14 Pro 256 GB iOS 16.6.1 (7/24 dışarıda US hattıyla kullanıyorum ve orijinal iOS'unda)
iPhone 13 Pro 256 GB iOS 16.6.1 (Evde tutuyorum ve arada sırada dışarı çıkartıyorum ama orijinal sürümünde değil artık)

Hangisini Update edeyim? En çok oy alanı Update edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncellemeye başladım bile. Bu arada shsh bloblarını A12+ cihazlarda kaydetmeyi öğrendim. Apnonce'sine kadar her şeyi aldım. İleride EBay'de satacağım zaman herhalde 16.6.1'i geri yükler satarım 😆🤣😂
Yani kısaca tedbir aldım olur da iOS 17.0.1 sorunlu çıkarsa futurerestore tool gibi araçlarla restore edebilirim.

1695458672997.png

Not: Apnonce ve ecıd her cihazda değişiklik göstereceği için sadece bu cihazda bu Shsh'ler çalışacak. En azından yedek aldım. iOS 16'yı unsign ederlerse gönlüm rahat :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı