iPhone 13 Pro vs POCO X3 Pro

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

312971

Hectopat
Makaleler
4
Selamlar, yarın telefon alacağım indirim var fakat kararsızım. Performanslı bir cihaz istiyorum. 11T'de düşünüyorum. Öneriniz varsa söyler misiniz?

Konu troll mü??

iPhone 13 Pro vs POCO X3 Pro yazıyor değil mi başlıkta? Kör oldum galiba...

Nasıl soru bu, iPhone 13 serisi şu an piyasadaki en güçlü ve en performanslı telefon.

Konu troll mü?

iPhone 13 Pro vs POCO X3 Pro yazıyor değil mi başlıkta? Kör oldum galiba...

Nasıl soru bu, iPhone 13 serisi şu an piyasadaki en güçlü ve en performanslı telefon.

Hocam merakımdan soruyorum başka bir öneri var ise yazabilirsiniz, PUBG oynamıyorum ama telefonların testinde iPhone 60, POCO 90 alıyordu (sanırım).

Hocam merakımdan soruyorum başka bir öneri var ise yazabilirsiniz, PUBG oynamıyorum ama telefonların testinde iPhone 60, POCO 90 alıyordu ( anırım).

iPhone 13 ailesi X3 serisinden neredeyse 3-4 kat daha güçlü.

Eğer performansları karşılaştıracaksanız baz alacağınız en son oyun PUBG olsun.
Aynı işlemciyi kullanan iki cihazdan birine 60FPS kilidi koyarken diğerine 90 FPS kilidi koyuyor falan, güvenilir değil.

Asla ama asla POCO bir model almayın bu kadar yüksek bütçede.

Alternatif olarak OnePlus 9 Pro veya S21 Ultra öneriyorum.

Ama tekrar söylüyorum , piyasada iPhone 13 serisinden daha performanslı bir cihaz yok şuan.

iPhone 13 ailesi X3 serisinden neredeyse 3-4 kat daha güçlü.

Eğer performansları karşılaştıracaksanız baz alacağınız en son oyun PUBG olsun.
Aynı işlemciyi kullanan iki cihazdan birine 60FPS kilidi koyarken diğerine 90 FPS kilidi koyuyor falan, güvenilir değil.

Asla ama asla POCO bir model almayın bu kadar yüksek bütçede.

Alternatif olarak OnePlus 9 Pro veya S21 Ultra öneriyorum.

Ama tekrar söylüyorum, piyasada iPhone 13 serisinden daha performanslı bir cihaz yok şu an.

S21 Ultra mı iPhone 13 Pro mu? Yarın alacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı