iPhone 13 Samsung şarj aleti kullanılır mı?

Kullanılır, yalnızca telefon düşük pil modunu açtığınızda hızlı sarj olmaz. Şöyle bir hafta falan deneyin sarj süresi çok uzunsa ve aşırı ısınma varsa 20W orijinal bir Apple sarj cihazı alırsınız.
%45 ten %100 e 1 saat falan sürdü bu şarj aletiyle yani hızlımı şarj etmiş durumundayım?

Yahu kullanılmaz risk almaya gerek yok diyen arkadaşlar ne yaşıyor gerçekten anlam veremiyorum.

İlla orjinal şarj adaptörü olmak zorunda mı? Ben 65W UGreen adaptör ile senelerdir kullanıyorum İPhone'u. Bu adaptörü hem laptop şarj etmek hemde telefon şarj etmek için kullanıyorum. Orjinal Apple adaptörüm olmasına rağmen kullanmıyorum. Bugüne kadar hiç bir problem yaşamadım.

Piyasada bir ton kaliteli adaptör var. Samsung'un orjinal adaptörüde pazardan alınmış bir adaptör değil sonuçta. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsin. Sıkıntı olmaz merak etme.
Voltajlar farklıysa simer bataryayı

%45 ten %100 e 1 saat falan sürdü bu şarj aletiyle yani hızlımı şarj etmiş durumundayım
Çok yavaş

Xiaomi'nin orijinal 18W afaptörünü kullanıyorum SE2020 için. Telefonu 2021 Martında aldım. Şu an pil sağlığı 87%. Adaptör orijinalse bir sıkıntı çıkaracağını pek sanmıyorum çok da kafaya takmayın.

Geri
Yukarı