iPhone 13 Serisinin Batarya Kapasiteleri Ortaya Çıktı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
iPhone 13 batarya boyutu

Eylül ayında resmi olarak tanıtılması beklenen iPhone 13 serisinin batarya kapasiteleri sızdırıldı. iPhone 13 serisi yaklaşık 4 ya da 5 ay kadar sonra resmi olarak tanıtılacak. Yeni iPhone modelleri için makas daralmaya devam ederken, bugün güvenilir kaynaklar tarafından iPhone 13 serisinin batarya kapasiteleri paylaşıldı. Bildiğiniz gibi Apple geçtiğimiz yıl tanıtmış olduğu iPhone 12 Mini’de 2.227 […]

Devamı: iPhone 13 Serisinin Batarya Kapasiteleri Ortaya Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

SE 2020'nin bataryasıyla boğuşan ben...

iPhone 6'dan artık memnun olan ben. Cidden kullanmadığım özelliklere ihtiyacım yok. Telefondan oyun da oynamıyorum.
Sadece sosyal medya ve Dancing Line.
1080P60FPS video kamerası ve ses kaydedicisi de çok güzel.

iPhone 6'dan artık memnun olan ben. Cidden kullanmadığım özelliklere ihtiyacım yok. Telefondan oyun da oynamıyorum.
Sadece sosyal medya ve Dancing Line.
1080P60FPS video kamerası ve ses kaydedicisi de çok güzel.

Arayüz ve uygulamalara giriş hızının düşmesi dışında eski iPhone'larda hiçbir sorun olmuyor, kameraları gerçekten günümüz Android telefonlarının kamerasına taş çıkartıyor.

Arayüz ve uygulamalara giriş hızının düşmesi dışında eski IPhone'larda hiçbir sorun olmuyor, kameraları gerçekten günümüz Android telefonlarının kamerasına taş çıkartıyor.

Tek reklamlar da sorun yaşıyorum. Reklam göstereceğim diye cihaz performansından oluyor. Ama Wi-Fi'yi kapatınca uçuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı