Apple iPhone 14 Serisinin Tasarımı Ortaya Çıktı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
iPhone14.jpeg

Apple’ın 2022’de piyasaya süreceği iPhone 14 ile ilgili detaylar, iPhone 13’ü bile henüz görmeden sızdırılmış olabilir. Apple’ın iPhone 13’ü tanıtacağı özel etkinliğine yalnızca beş gün kalmışken, 2022 yılında piyasaya sürülmesi beklenen iPhone 14’ün render görüntüleri şimdiden sızdırıldı. Geçmişte verdiği güvenilir bilgiler ile ünlenen Jon Prosser, Front Page Tech YouTube kanalında yayınladığı video ile iPhone 14’ün […]

Devamı: Apple iPhone 14 Serisinin Tasarımı Ortaya Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Artık teknoloji insanları yormaya başladı, sürekli yeni seri, yeni seri, yeni seri, yeni seri... Bir önceki seriden sonra üstüne mucizevi bir şeyler koymuyorlarken art arda çok kısa süreli aralıklarla teknolojik aletlerin bu kadar çabuk yeni serilerinin çıkması gerçekten sömürgecilik bence ve tamamen strateji barındıran satış politikaları. Amaç sadece tükettirmek, sonraki seriyi almaya mahkum bırakmak. Bir durun, bir soluklanalım. Tüketim toplumunda tamamen köleleştirildiğimizi düşünüyorum.

Şu 120 Hz game changer bir şey bence ya koysanıza hepsine.
Tasarımını beğenmedim bu arada. iPhone'un o çentiği bence iPhone olduğunu belirten ve güven veren bir çentikti. Yine iPhone'a özel bir tasarım çıkarmaları gerek bence. iPhone olduğunu uzaktan belli eden bir belirteç.

Geri
Yukarı