iPhone 13 vs 12 Pro Max

A15 Çipden dolayı iPhone 13 diyorum hocam. Eğer 13 değil 13 mini bile deseydiniz yine 12 pro max demezdim kesinlikle iPhone 13. Ama 13 pro olsaydı 120Hz yenileme hızı olacağı için ayrı bi mükemmel olurdu eğer bütçe 13 e yetiyorsa 13 alın derim.

Eğer 12 Pro Max temizse bence 12 Pro Max daha üstün bir telefon. Fakat ağır olduğunu da unutmamak gerek.

Merhabalar,

Şu anda kullandığım cihaz iPhone 11 ve yakın zamanda cihaz değişeceğim. iPhone 13 ve 12 Pro Max arasında kaldım. Fiyat farkını göz ardı ederek kıyaslar mısınız? Sizce hangisi tercih edilmeli? Teşekkürler.

12 Pro Max alın. 13'ten ekstra olarak telefoto lensi var ve mavi rengi daha belirgin.

Evet, 12 Pro Max'i ikinci ele alacağım. 13 ile başa baş bir fiyat ancak Pro Max'ten alacağım Premium hissiyatı 13'te alacağımı pek düşünmüyorum. Beni asıl düşündüren konu bu.

12 Pro Max hocam kesinlikle kat kat daha iyi.

12 Pro Max'den 13 Pro'ya geçtim ancak 13'e geçmedim çünkü cidden model yükseltmek gibi değil de model düşürüyormuş hissiyatı veriyordu ve cidden öyle de hem kamera hem şarj ve ekran anlamında 12 Pro Max 13'den kat ve kat daha iyi.

İşlemci olarak da A15 ile A14 arasında ki farkı anlamanız neredeyse mümkün değil şu an için. Girip karşılaştırma videolarına bakabilirsiniz.

Annem 13 mini kullanıyor açıkçası gayet iyi ama performans vb şeyler açısından ama eğer ekran büyük olsun diyorsanız 12 Pro Max küçük olsun diyorsanız 13 olabilir ama ben 13 öneririm.

12 Pro Max hocam kesinlikle kat kat daha iyi.

12 Pro Max'den 13 Pro'ya geçtim ancak 13'e geçmedim çünkü cidden model yükseltmek gibi değil de model düşürüyormuş hissiyatı veriyordu ve cidden öyle de hem kamera hem şarj ve ekran anlamında 12 Pro Max 13'den kat ve kat daha iyi.

İşlemci olarak da A15 ile A14 arasında ki farkı anlamanız neredeyse mümkün değil şu an için. Girip karşılaştırma videolarına bakabilirsiniz.
Cihazın üzerinde birkaç çizik var ancak 13'e kıyasla daha uygun bir fiyata alabileceğim. Benim de kafam Pro Max'e yatkın ancak tek sıkıntı çizikler gibi duruyor. Kullanım sırasında göze çarpmadığı sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı